x-kom hosting

Tablet/transformer

wiatrak123456789
utworzono
utworzono

Dzień dobry,

chciałbym zakupić tablet razem z klawiatura (windows-opcja komputera). Pomyślałem o tej opcji gdyż idę na studia i chciałbym robić notatki z wykładów na takim sprzęcie.  Ponadto często brakuje mi sprzętu którego mógłbym używać na mieście/ w podroży. Telefon jest troche mały i oczy szybko się męczą. Nie chce kupować zwykłego tableta, bo oprócz większego ekranu nie różni się niczym od telefonu. Wracając do tematu, ten tablet (mini laptop) służył by do używania office (mam wersjeoffice 7 więc myślę ze płynniej by działała niż nowsza), do przeglądania internetu, do słuchania muzyki, oglądania filmów na np zalukaj, skype, FB, YouTube...czyli wszystkie podstawowe rzeczy jakie się robi na komputerze. 

Przeglądałem dużo sprzętu tego typu jednak nie wiem jak zdecydować więc pisze tutaj, gdyż moze ktoś ma większą wiedze na ten temat.

Najważniejsze cechy to dla mnie:
- Port na kartę SIM (wtedy mógłbym używać internetu wszędzie mając pakiet. Play oferuje 1rok internetu 12GB za 50zł, można go również powiekszyć jak braknie, więc dla mnie najlepsza opcja do tego sprzetu ) (Jednym słowem wbudowany modem 3G/4G)

- Pamięć przynajmniej 32GB wolnej pamięci (+pamieć z karty SD do np 128 GB) z możliwościa instalacji programów na niej

- SYSTEM WINDOWS - nie chce androida

- Możliwość ustawiania "wyświetlacza" nie chce żeby był tylko w jednej pozycji

- Możliwość podłączenia do Tableta innej klawiatury (czasem na wykladzie może się zdarzyć ze nie będzie można używać komuterów, wtedy leżąc płasko będzie niezauważalny )

- Możliwość pisania i jednocześnie rysowania rysunków

- Port USB (lub możliwość z przejściówką), żeby można było zgrać notatki na komputer.

- Dość mocna bateria

- BRAK wieszania się przy używaniu office i pisania na klawiaturze (na wykładach liczy się szybkość)

 

Nie wiem co jeszcze jest ważnie... Ale mam nadzieje że ktoś będzie umiał mi pomóc :)

Mam jeden z lepszych laptopów ASUSa z procesorem i7 więc nie chciałbym nic co się wiesza przy przeglądaniu stron www. Tak mam dobry sprzęt ale czuje że przyda mi się ten mały bajer :)

 

Dziękuję za pomoc i rady.

 

 

Youki
komentarz
komentarz
2 godziny temu, wiatrak123456789 napisał:

więc nie chciałbym nic co się wiesza przy przeglądaniu stron www.

Czyli budżetowe urządzenia odpadają.
O jakim budżecie mowa?
 

wiatrak123456789
komentarz
komentarz

do 1200 zł da się ?

co powiesz o:  Kruger&Matz Edge 1084 ?

Youki
komentarz
komentarz

Ma tylko 2 GB RAM, do tego przeciętny CPU. Bardziej wymagająca strona internetowa albo flash i niestety CPU będzie dostawać czkawki.

 

wiatrak123456789
komentarz
komentarz

Jaki polecasz?

Youki
komentarz
komentarz

W tej cenie za bardzo nic innego nie ma, taki niestety urok tych urządzeń.

Tzn na polski rynek ma wyjść model od Chuwi z 4 GB RAM i tym CPU, ale to i tak mocno podstawowy procesor i spowolnienia się zdarzają.

 

Chyba lepiej już będzie poszukać używanego Surface Pro i dokupić do niego klawiaturę

http://allegro.pl/microsoft-surface-pro-2-128gb-i5-4gb-8-1pro-krk-i6318335307.html

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.