x-kom hosting

Motorola Moto E - prośba o pomoc

Hemulen
utworzono
utworzono

Moje zdolne dzieci - 11 i 6 lat - zainstalowały sobie na smartfonie Motorola Moto E PIP Lock Screen, po czym zapomniały hasła. Czy może mi ktoś podpowiedzieć, jak mogę to diabelstwo zdjąć? (Nie znam się kompletnie na smartfonach) Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Hemulen
komentarz
komentarz

Dziękuję bardzo. Ale mój telefon ma tylko dwa przyciski - zasilania i głośności. Co to jest przycisk aparatu? (Przepraszam za ignorancję)

Youki
komentarz
komentarz

Aj, bo to nie do tego telefonu

 

Cytuj

wyłączasz telefon, trzymasz vol- i trzymając go naciśnij power.

Dalej: Vol- zjeżdżasz w dół, a przyciskiem w górę zatwierdzasz

 

Baikal
komentarz
komentarz (edytowane)

 

około 1:30

 

informuję również, ze utracisz wszystko - jeżeli kontakty były na sim to można ją wyjąc

Edytowane przez Baikal
Hemulen
komentarz
komentarz (edytowane)

Hm, nowy problem. Po reinstalacji tablet pyta mnie o koto google (adres email). Gdy proszę o pomoc w znalezieniu, prosi o konto google zsynchronizowane wcześniej z urządzeniem. Przesłuchałem starszą córkę, która instalowała komórkę i mówi, że przy pierwszym uruchomieniu wpisali jakieś tam jednorazowe konto google, którego nie pamiętają. No i teraz zonk. Co mogę zrobić, aby uruchomić to urządzenie?

P.S. Przy twardym resecie mogę przeczytać "Device is LOCKED". W tablecie mam taki pasek z różnymi danymi: FCC ID, TYPE, MODEL, IMEI. Czy mogę tego jakoś użyć?

Edytowane przez Hemulen

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.