x-kom hosting

jak nie za goraco to za zimno

Dragaoo
utworzono
utworzono

witam

kiedys juz pisalem na temat za wysokiej temp procesora a mianowicie 55*C w spoczynku a okolo 65*C w stresie, udalo mi sie ja troszke zbic i pozniej miałem 49-53*C wgralem sobie najnowsza wersje biosa do mojej płyty zeby moc troszke podkrecic procka i odblokowac niektore opcje, wchodze do biosa a tu temperatura procesora to 20*C :P co to moze byc? w innych programach pokazuje okolo 17do 20*C jedynie w speedfanie 45* C czy to moze byc cos z czujnikiem w plycie? :P

Adamcior
komentarz
komentarz

coś za mała ta temperaturka , może czujniki ?

Kosmoj
komentarz
komentarz

pewnie czujniki na plycie przeklamuja, albo sa zepsute;P sprawdz w biosie i kilkoma programami, i ufaj tym, ktore daja podobne odczyty;)

Dragaoo
komentarz
komentarz

no wydaje mi sie ze ten czujnik jest walniety...we wszystkich programach jakimi sprawdzam pokazuje mi tyle samo(okolo 20*C) :P jedynie w speedfanie 45... wtedy jak mialem ta wysoka temp to tez pokazywal kolo tego :)

Gość
komentarz
komentarz

dotnij palcem radiator od coolera i na czuja sprawdz czy jest 20c ...jale wy tu macie problemy ludzie....no comments...

Dragaoo
komentarz
komentarz

juz to zrobiłem i radiator zimny jak psi nos :) taaa...kolego to jest bardzo powazny problem :P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.