x-kom hosting

Gigabyte

sox91
utworzono
utworzono

Witam. Czy moglibyście dać mi jakieś instruckje dotyczące podkręcania pamięci Ram oraz procesora (podkręcony narazie do 2,33) n apłycie głównej Gigabyte Ga-945P-S3? Nie wiem gdzie w biosie mogę zmienić wartości szyny FSB. Mam jeszcze problem, onieważ gdy chce go podkręcić do 2,66 to się nie chce włączyć komputer. Proszę o rady.

Gość
komentarz
komentarz
ie wiem gdzie w biosie mogę zmienić wartości szyny FSB

Ctrl + F1, pojawia się zadkładka "advanced ..." lub m.i.t.2

Dragaoo
komentarz
komentarz
Witam. Czy moglibyście dać mi jakieś instruckje dotyczące podkręcania pamięci Ram oraz procesora (podkręcony narazie do 2,33) n apłycie głównej Gigabyte Ga-945P-S3? Nie wiem gdzie w biosie mogę zmienić wartości szyny FSB. Mam jeszcze problem, onieważ gdy chce go podkręcić do 2,66 to się nie chce włączyć komputer. Proszę o rady.

zmniejsz HT, zwieksz napiecie procka i zmniejsz taktowanie pamieci.... jedziesz do gory po 5-10mhz testujesz i znow zwiekszasz.. :P

Gość
komentarz
komentarz
zwieksz napiecie procka

Zaraz, zaraz niech najpierw zwiększy FSB, a potem gdy nie będzie stabilny może zwiększać napięcie.

Dragaoo
komentarz
komentarz

yyy sorki za inna kolejnosc :) take cos moglo by sie skonczyc zle dla procka...nie doczytalem o tym FSB

sox91
komentarz
komentarz

NO wiem tylko że nie mogę zwiększyć FSB, bo nie mam takiej opcji na płycie głównej. Może aktualizacja biosu pomoże, co o tym myślicie?? I jeszcze jak zwiększyć mnożnik na procku??

snip91
komentarz
komentarz

E6300 ma zablokowany mnożnik i go nie zmienisz.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.