x-kom hosting

Program dhplay.dll

damson
utworzono
utworzono

Witam.

Nie wiem czy założyłem temat w odpowiednim dziale, jak coś to przepraszam.

W komputerach jestem zielony, mialem pewien incydent na parkingu mojej firmy, cale zdarzenie zarejestrowała kamera, zgrałem sobie wszystko na pendrive, ale mam maly problem.

Nagranie z jednej kamery odtwarza mi bezproblemowo, ale z drugiej już nie, tylko wyskakuje mi komunikat ze nie znaleziono dhplay.dll. Dlaczeo tak sie dzieje skoro jedną kamere mogę oglądać bezproblemowo? 

Prosze o pomoc :-)

  • 1 miesiąc później...

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Próbowałem się czegoś na ten temat dowiedzieć, ale jedyne co znalazłem to podobny problem na anglojęzycznym forum, gdzie gościowi pomogła instalacja jakiegoś odtwarzacza "File Player", do którego link już jest nieaktywny, a nigdzie indziej w sieci go nie widzę :|

 

Czy jesteś w stanie - o ile temat jest nadal aktualny - podać nam, jakie jest rozszerzenie pliku, którego nie umiesz odtworzyć? Możesz też podać rozszerzenie działającego pliku, dla porównania.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.