x-kom hosting

[PILNE] Antywirus

ZapytajnikMateusza
utworzono
utworzono

Witam posiadam NOD32 ANTYWIRUS 9 (najnowsza aktualizacja) , lecz niestety prawdopodobnie nie wykrywa wirusa , którego moge mieć (informatyk powiedział mi , że moje hasło do prywatnego serwera poczty zosatło zmienione i w logach zobaczył , że ktoś coś wysyłał)     

Czy znacie jakiś zajebisty bezpłatny program , który to usunie , zapłaciłem za NOD32 a tu takie coś nagle się okazuje...

Krystek_96
komentarz
komentarz

Crackuj bitdeffendera internet security, kompa przeskanuje jeszcze malwarebytes :)

IdCzarek
komentarz
komentarz

W jakich logach zobaczyl? Gdzie masz poczte? Co to za "informatyk" bo mnie to jakims mega fejkiem smierdzi albo podpucha.

 

Mozesz zalogowac sie na poczte?

mgie45
komentarz
komentarz

To może czymś innym go przeskanuj, g data total dobrze wykrywa wirusy, możesz sobe 30 dniową wersję zainstalować, też tak miałem z jednym antywirem ze niby nie wykrył mi trojana, a komp mi masakycznie zaczał działać i dopiero g data pomógł, też jeśli robisz przelewy to ci sie przyda bo mają dobra ochrone bankowośći

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.