x-kom hosting

Problem ze sterownikiem do karty graficznej ATI Radeon 9550

EliotPL
utworzono
utworzono

Witam!
Podczas próby otwarcia wielu gier i programów na bardzo starej stacjonarce z windowsem xp wyskakuje okienko z informacją o raporcie. Programy oczywiście się nie włączają. Najgorsze jest to, że wszystkie te aplikacje działały przed formatem. Zgadując po nazwie pliku jest to problem z kartą graficzną. Jest to ATI Radeon 9550 / X1050 Series. Dwa razy reinstalowałem sterowniki i nic. Z góry dziękuję za pomoc! W załączniku screeny okienka.
 

screen.PNG

Bish
komentarz
komentarz

Usuń sterowniki, uruchom z płytki instalację WinXP, lecz zamiast instalatora odpal naprawę systemu (przed samą instalacją klawisz "R"). Gdy zakończy naprawianie, wtedy zainstaluj sterowniki.

EliotPL
komentarz
komentarz

Okej, włączam instalator, naciskam R i wyświetla mi się konsola, nie wiem co dalej zrobić bo nic automatycznie się nie naprawiło.

Już wiem o co chodziło! Zrobiłem tak, ale teraz nie mogę zainstalować sterowników bo podczas instalacji dostaję komunikat że nie wykryto sprzętu.

  • 1 miesiąc później...
FrogsterPL
komentarz
komentarz

Spróbuj w menedżerze urządzeń kliknąć, żeby Windows wyszukał nowy sprzęt.

  • 8 miesięcy później...
Gość
komentarz
komentarz

Odświeżam temat, dla osób które mają problem z sterownikami kart graficznych radeon, to trzeba pobrać starsze sterowniki, bo najnowsze sterowniki nie wspierają win xp, najlepiej poszukać wersji 14-4-xp32

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.