x-kom hosting

Gdzie mogę kupić klucz aktywacyjny?

SkuzZ
utworzono
utworzono

Witam, jako że jestem zielony, chciałbym się dowiedzieć gdzie mógłbym kupić w legalny sposób i dość tanio, w granicach 150zł uzyskać klucz aktywacyjny do Win 8.1 Pro. Posiadam nieaktywowanego Windowsa przez 2 tygodnie i już staje się to męczące. Czytałem w necie że dużo jest naciągaczy którzy sprzedają klucze za 30zł a po 2 miesiącach masz ten sam problem. Także czy bylibyście mi wstanie wskazać jakąś aukcje na allegro czy gdziekolwiek która spełniłaby moje wymagania? Zastanawiam się nad tą http://allegro.pl/windows-8-1-professional-32-64-bit-coa-oem-fvat23-i6249180621.html?bi_s=ads&bi_m=p2,1&bi_c=148205 ale nie wiem.. Jeśli naruszyłem regulamin podając link to przepraszam wszystkich, świeżak jestem i bez bicia się przyznam że nie czytałem go i założyłem konto tylko po to żeby zadać to pytanie :)

bolek1960
komentarz
komentarz

Cena za system bo to musisz kupić a nie żaden klucz to minimum 100 $ a nie żadne 150 złotych.

Takie są realne ceny systemów a te oferty z kluczami to zwykłe naciąganie i tyle.

Zobacz z sklepach internetowych jaka jest cena softu przecież nie mają na soft 60-70% marży.

To są legalne systemy.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.