x-kom hosting

Windows ME problem z dyskiem

Sebek1234
utworzono
utworzono

Witam

Mam kolejny problem. Windows ME nie wykrywa mi Drugiego dysku a gdy wchodzę w Menadżer urządzeń i zmieniam opcje żeby był wykrywany jako dysk wymienny wtedy sie pokazuje jako wymienny. Nie wiecie co zrobić żeby był wykrywalny jak dysk twardy ???

dudeck
komentarz
komentarz

Ustaw mu zworkę na slave. Czy tamten dysk jest sformatowany na NTFS??? Jeśli tak to raczej go nie odtworzysz pod ME.

Sebek1234
komentarz
komentarz

Podłączyłem Dysk do swojego komputera sformatowałem na FAT32 ale to nic nie dało a gdy ustawiłem zworkę na Slave komp nie chciał sie uruchomić.

nitro07
komentarz
komentarz

Pierwszy dysk ustawiasz zworką na Master, drugi na Slave. Dyski masz podpięte na jednej taśmie ? w BISI-e są wykrywane prawidłowo ?

Sebek1234
komentarz
komentarz

Zworkę na pierwszym dysku mam ustawiona na drugim miejscu (Enable cable select) gdy i ustawiam na Master i inne komp nie chce sie uruchomić.

Na drugim dysku zworke mam na Slawe.

Dyski mam podpięte na dwóch taśmach.

Nie wiem czy Bios dobrze wykrywa dyski zanim sie uruchomi wyskakuje okienko a w nim :

Pri. Slawe Disk : LRG, Mode, 8455 - to dysk C

Sec. Master Disk : LRG, Mode, 1704 - to powinien być D a nie wymienny :confused:

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.