x-kom hosting

Windows 8 nie startuje z pendriva

Egoista
utworzono
utworzono

Witam 

Mam pewien problem z mim laptopem Hp 6730s

 Otóż jak chcę zainstalować windowsa 8 na laptopie to on w ogóle z niego nie startuje .  Pendrive jest botowalny zrobiony za pomocą programu microsoft  i  jest widzialny w laptopie ale nic po za tym.  W biosie jest ustawione w 1 kolejności USB HDD  potem dwa kolejne usb i na końcu dysk twardy , ale to też nic nie daje .  W boot device  są 3 opcje USB  HDD I UPGRADE HDD  ale wejście w usb też nie wiele daje bo startuje z twardego dysku . 

Nie wiem jak mam  go ustawić aby ruszył z pendriva .

 Byłbym wdzięczny za pomoc i jakieś wskazówki jak to rozwiązać .

ca00003f8ef7586a67e1890266b16d34.jpg

2.jpg

bolek1960
komentarz
komentarz

Zrób instalator Windows 8.1 programem Rufus a nie tym od Microsoftu.

Zamiast na sztywno w BIOS ustawiać boot z pendrive wciśnij ESC przy starcie laptopa a potem wybierz F9 czyli boot menu

i strzałkami zjedź do swojego pendriva i kliknij Enter.

Egoista
komentarz
komentarz

na początku tak zrobiłem , właśnie programem rufus i tak jak pisałeś próbowałem w bott menu wejść ale nic z tego . przed tym błędem próbowałem się połączyć do routera bo miałem problemy w rejestrze systemu , 

hkey local machines \software\ microsoft i coś niestety usunąłem dwa foldery.  I chyba przez to są 

problemy .  Nie wiem czy są jakieś inne sposoby aby wgrać tam nowy system i nie stracić danych  .

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.