x-kom hosting

monitor pózno załacza

piotrek_94
utworzono
utworzono

Witam !

Podczas włączania kompa nie pojawia mi sie nazwa płytygłownej (znaczy ten obrzek) itd monitor załacza dopiero przy ładowniau windowsa nie wiem moze da sie to zmienic ??(do biosu moge wejsc)

swirek
komentarz
komentarz

Nie marudz ;) do biosu mozna wejsc "na slepo". Klawiatura nie jest zalezna od dzialania monitora ;), jesli wiesz czy DEL czy np F2 wchodzi Ci do biosu, to starczy tylko po wlaczeniu kompa pare razy wcisnac klawisz i poczekac, az monitor "zaskoczy". Jesli jest to monitor CRT to mnie podobnie dzialo sie kiedys z telewizorem, efekt zuzycia, ew jakiejs awarii w elektronice. Jesli jest stosunkowo nowy (ew na gwarancji) to oddaj do serwisu. Jesli stary, to za 200 300 zl kupisz wypas nowy uzywany monitor, szukaj w sklepach specjalizujacych sie sprzedaza polizingowych monitorow. Pozdr

piotrek_94
komentarz
komentarz

napisałem ze do biosu moge wejsc:) bo umiem i na jlepo mozna po drugie monitor działa 200 % bo podłaczałem innego kompa i wszystko gra

Tomek
komentarz
komentarz

szukaj w opcjach biosu show full scren Logo lub podonbe zazanacz na enabled.

piotrek_94
komentarz
komentarz

ok dzieki za info jak podłaczyłem kompa do tv przez tv out to było ale i tak poszukamfull nie dziala przestawiłem na display czy jakos tak i nie ma :(

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.