x-kom hosting

wybor monitora CRT

swirek
utworzono
utworzono

Witajcie,

Prosze o pomoc w rozwianiu moich watpliwosci jaki monitor wybrac. Sa trzy modele, na ktore mam oko:

1. 21" SONY TRINITRON G520 Rok produkcji: 2002/2003 - cena 349 zl

2. 21" SIEMENS FUJITSU (SONY FLAT) MCM 21T2 Rok produkcji: 2001 - cena 199 zl

3. 19" IBM P97- PŁASKI (FD Sony Trinitron) rok produkcji 2002/2003 - cena 199 zl

Monitory sa uzywane, co polecicie, czy warto dolozyc do tego za 349? czy nie ma takiej potrzeby? Sam mam Samsunga SyncMastera 17" i planuje cos zmienic. Czy ktos z Was uzywal moze podobnych sprzetow?

Ceny pochodza ze sklepu http://www.radiotonalwernia.com

Dzieki za odpowiedzi

Gość
komentarz
komentarz

czemu nie chcesz kupic LCD lepiej dolozyc i miec LCD bo CRT jest juz stare i są o wiele gorsza według mnie lepiej dolozyc z 300zł i kupic cos dobrego z LCD nie mowie o wypasionych

a z CRT to chcesz do grania czy do zwyklego uzytkowania?

swirek
komentarz
komentarz

czemu nie chcesz kupic LCD lepiej dolozyc i miec LCD bo CRT jest juz stare i są o wiele gorsza według mnie lepiej dolozyc z 300zł i kupic cos dobrego z LCD nie mowie o wypasionych
Nie kupuje monitora do pracy w biurze wiec LCD sobie darujmy :). Chodzi o wybor monitora CRT
a z CRT to chcesz do grania czy do zwyklego uzytkowania?
Granie, filmy, grafika (moze).
Gość
komentarz
komentarz
czemu nie chcesz kupic LCD lepiej dolozyc i miec LCD bo CRT jest juz stare i są o wiele gorsza według mnie lepiej dolozyc z 300zł i kupic cos dobrego z LCD nie mowie o wypasionych

Bzdura CRT są niedoścignione jeżeli chodzi o jakość obrazu i odwzorowanie kolorów...

Polecam monitory:

Eizo - wszystkie modele

IBM P260

NEC MultiSync FE991SB

Dell P1130

Sony G500

IBM P275

Tomek
komentarz
komentarz

wybieraj pomiędzy 2 a 3 wszystkie mają kineskopy Sony

zwróć uwage przy wyborze na stan techniczny i zastanów się czy jest ci potrzebny monitor 21 cali jast on ogramny i zajmuje sporo miejsca.

swirek
komentarz
komentarz

wybieraj pomiędzy 2 a 3 wszystkie mają kineskopy Sony
O to wlasnie chodzi :)
zastanów się czy jest ci potrzebny monitor 21 cali jast on ogramny i zajmuje sporo miejsca.
Miejsce to nie problem (waga tez - moj Samsung wazy 18,2 kg :lol2: ). Chodzi raczej o odwzorowanie kolorow, dynamike, kontrast. No i wygode, widzialem 19" i widzialem 21". Zastanawiam sie czy przy 21 w grach nie bede musial "gonic kursora" krecac glowa tak jak sie dzieje gdy za blisko siadziesz w kinie? Ale za to pewnie filmy na takim to marzenie. W wyrku lezac glowe mam od monitora ok 2 - 2,5 metra, wiec pewnie bylby wypas. Jesli wybieramy miedzy 2 a 3 to cena jest ta sama. Teraz wybierzmy ten ktory ma lepsze osiagi.
Tomek
komentarz
komentarz

lepszą jakość mają monitory IBM wykonanie, elektronika więc i obraz jest lepszy no i jest troche nowszy.

a Siemens jest większy większa rozdzielczość więcej miejsca, lepiej gra sie i ogląda filmy.

ja mam 22 panorama i jest ok tylko, że LCD.

sami wybierz jaki jest ci potrzebny.

swirek
komentarz
komentarz

A troche z innej beczki, skoro tu pytania o grafice to zadam takie pytanie:

Co jest w tej: [PCIE] Karta Quadro FX 3500 FSC 256MB S26361-F2856-E235 karcie, ze kosztuje 2600 PLN (!!!) na Apollo ??? Czy to jakis blad? Hmmmmmm...

Gość
komentarz
komentarz

Karta "specjalna" - dla grafików

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.