x-kom hosting

[Sprawa bardzo ważna do E12] Pomoc z programami!

Aro10
utworzono
utworzono

Witam, nie zdziwię się jeśli dla wielu z was to zupełna podstawa, a dla mnie wstyd że takich rzeczy nie potrafię jednak chciałbym abyście mi pomogli ogarnąć kilka programów, a dokładniej w kontekście zbliżającego się egzaminu E12. Głównie chodzi mi o to abyście wypisali mi po 3-5 parametrów z każdego programu (tych najważniejszych do specyfikacji danego podzespołu), wraz z nazwą angielską (czyli taką jaka jest w programie) i przetłumaczeniem na polski (tak abym przy poleceniu na egzaminie potrafił wypisać w miarę sprawnie z tych programów powiedzmy częstotliwość, napięcie etc. ). Będę bardzo wdzięczny wam za to ponieważ u mnie słabiutko z językiem, a bardzo chcę się jak najlepiej przygotować do egzaminu, gdy już będę wiedział jakie parametry z danego programu mają mnie najbardziej zainteresować to mi bardzo uprości sprawę. Chodzi oczywiście o zadania typu: "Podaj specyfikacje dysku twardego wykorzystując x program". Programy, które zdarzały się na egzaminach i chciałbym aby to właśnie z nich ktoś wypisał mi parametry:

 

- GSmartControl 
- CrystalDiscInfo 
- 7Zip 
- Speecy 
- Cpu-z 

- GPU-z

- HWInfo32

 

Wiem że to sporo roboty jednak będę ogromnie wdzięczny osobie, która choć w jakimś stopniu podejmie się :) 

bolek1960
komentarz
komentarz

Chyba żarujesz nie chciało ci sie uczyć a teraz czekasz na gotowe.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.