x-kom hosting

Pomocy

Siqwer
utworzono
utworzono

Witam!

Ostatnio dopadła mnie przykra sprawa.

Z góry sorka za orto ale pisze z telefonu.

Grałem sobie spokojnie w cs'a, a tu nagle spadek fps. Byl on przez 10 minut, ale postanowiłem zresetowac kompa. Przy wlaczaniu wyskakiwal blad i co pamietam to glowne slowa: bios, bateria, uwaga. Za drugim razem komputer sie juz wlaczyl normalnie ale dalej pracowal jak byl by obciazony. A wiec pomyslalem, zrobie formata (windows 10) i przy 10 % wyskoczyl blad i do teraz jezeli proboje uruchomic kompa to jest tylko ikonka ladowania dell i znika i pojawia sie tak co kilkanaście sekund jak by system probowal sie uruchomic. Dodam ze ostatnio robilem aktualizacje do karty graficznej.

 

* laptop a nie komp xd

Lapek - dell inspirion 15 5000 series

Procek - intel core i5 @1.60 (chyba)

Ram - 8

Grafika - nvidia geforce 920n

 

ziomek0002
komentarz
komentarz

Wyciągnij baterie i odłącz od zasilania, poczekaj kilka minut, po czym podłącz laptopa do prądu (ale nie wkładaj baterii) i napisz jaki efekt.

Siqwer
komentarz
komentarz

Dalej to samo, chcialbym dodac, ze nie mam paska ladowania systemu pod logiem della (a zawsze mialem przed nieudanym formatem)

ziomek0002
komentarz
komentarz

Hmm, w tym przypadku to niewiele masz opcji jak na moje. Objawy typowo wskazują mi winę dysku twardego, lecz pewności nie mam. Jeśli masz gwarancje to najlepiej oddać do serwisu della, nie przyznawać się nic, że robiłeś jakiekolwiek formaty lub jeśli nie masz gwarancji to do zwyczajnego serwisu lub sklepu komputerowego, zapewne z miejsca będą próbowali odpalić laptopa w linuxie z innego dysku, a zakładam, że Ty takiej możliwości nie masz.

Siqwer
komentarz
komentarz

Bez serwisu sie raczej nie obejdzie?

ziomek0002
komentarz
komentarz

Jeśli masz gwarancję to raczej nie ma innej rady, bez gwarancji możesz spróbować odpalić z innego dysku linuxem i zobaczyć co to są za problemy, ale jest własnie spora szansa, że to dysk umar. Najlepiej w serwisie, gdybym sam miał dostęp do komputera to mógłbym spróbować, ale tak przez internet to niewiele podziałam.

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.