x-kom hosting

Pierwsza konsola

HrabiaDrakula
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam. Z racji tego że staram się zinformatyzować rodziców (ogarniają juz kompy i tablety) chciałbym im kupic jakąś konsole. Teraz pytanie co wybrać. Moja mama gra w gierki typu zbieranie diamentów, jetpak joyride itp. a tata raczej trzaska w jakieś GTA czy Battlefieldy. Chciałbym was zapytać czy jest jakaś konsola na którą mozna przebierać takie skrajne gry? Chciałbym aby konsola posiadała jakieś czujniki ruchu (wiadomo większa frajda przy zabawie takim czymś pierwszy raz). Nie jestem w stanie powiedzieć ile dokładnie jestem w stanie wydać na sprzęt ale chciałbym aby było to w miare tanie rozwiązanie (nie wiem czy pomysł gry na konsoli im się spodoba)

 

Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi

Pozdrawiam :D

 

Edit: 

Sprzęt może być używany

BringTheNoise
komentarz
komentarz

Hmm, wydaje mi się, że PS4 może być dobrym rozwiązaniem. Konsola może się poszczycić całą masą "indyków" (gry od niezależnych twórców), więc powinno się coś znaleźć dla mamy. Tata też powinien być zadowolony bo będzie mógł zagrać w GTAV i praktycznie wszystkie znaczące shootery (Battlefield, Call of Duty). Z grami ruchowymi jest gorzej ale zawsze można dokupić kamerkę i puścić im Playroom

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.