x-kom hosting

"Operating system not found" przy starcie laptopa

Filip9111
utworzono
utworzono

Witam wszystkich. Przedwczoraj wróciłem z wyjazdu, laptop (Samsung R520) stał nieużywany przez 4 dni, wczoraj postanowiłem włączyć go i po prostu z niego skorzystać, włączyłem, odszedłem od niego na 3 minuty, laptop sie włączył, zalogowałem sie i po chwili zaczął on wydawać dziwne dzwieki (po prawej stronie laptopa, tam znajduje sie dysk twarty m.in.). Po tych dziwnych odglosach ukazał sie blue screen i po prostu wysiadł. Uruchomiłem system ponownie i wyskoczył komunikat "operating system not found". Sprobowalem od nowa wgrac system, aczkolwiek gdy dochodzi do ustalenia partycji w systemie nie wykrywa mi nic, totalnie nic. Nie moge dodac, usunac partycji, kompletne zero. Specjalnie dodałem ze tam gdzie bylo slychac to dziwne klekotanie, mniej wiecej znajduje sie dysk twardy, poniewaz wydaje mi sie ze to mozebyc jego wina. Prosilbym o pomoc kazdego kto moze miec jakiekolwiek pojecie jak rozwiazac ten problem.

Youki
komentarz
komentarz

W BIOS dysk jest wykrywany ?

Filip9111
komentarz
komentarz
14 godzin temu, Youki napisał:

W BIOS dysk jest wykrywany ?

W ktorym miejscu wyswietla mi czy jest czy nie? (Wybacz mi, niewiele sie znam)

Youki
komentarz
komentarz

Zakładka Boot ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.