x-kom hosting

Kabel DVI czy HDMI?

Lipton
komentarz
komentarz

Nie grafa go raczej nie przebije. Bierz 7300GT od Palita DDR3

FrogsterPL
komentarz
komentarz
Jeszcze jedno.. co lepiej:

Palit GF 8500GT 256 MB DDR2, 128 bit

Palit GF 7300GT 256MB DDR3, 128bit

ASUS GF 7300GT 256 MB Silent??? domyślam się, że DDR3 będzie najlepsza tylko że na nią muszę czekać bo przyjdzie pocztą a 2 pozostałe mam pod ręką... którą brać?

Tylko i wyłącznie Palit GF 7300GT 256MB DDR3, 128bit.

mobopx
komentarz
komentarz

kupiłem tego Palita na Allegro LINK i jestem trochę zaskoczony. Po pierwsze laminat jest zielony a radiator prostokątny a po drugie nie mogę nigdzie znaleźć tej karty na stronie głównej Palita. Czy są jakies inne wersje oprócz tej co jest na zdjęciu z Allgero?? Nie mam narazie jak jej sprawdzić bo nie mam płyty pod PCI jeszcze wie coś ktoś o tym??

mobopx
komentarz
komentarz

dokładnie... tylko ze srebrne podłużne radiatki są trochę krzywo przyklejone:P ufff... a już myślałem, że to jakaś inna grafa

Lipton
komentarz
komentarz

myslalem ze Cie wykiwalili choc ten Palit co masz ma gorsze chlodzenie od normalnego

mobopx
komentarz
komentarz

no może ale tego nie udowodnię... konsultant tej firmy powiedział, że parametry i wydajność jest identyczna tylko różni się wyglądem. Nawet nie próbuję się z nim kłócić ;/

Mejor_la_Espera
komentarz
komentarz

Mam pytanie odnośnie D-Sub, jest ono złe ? Mam monitor Belinea 19' i ma ono niestety takie złącze nie kupię nowego, a karta to GTS 512 MB Evga SSE, jak myslicie ;)?

Lipton
komentarz
komentarz

na D-sub jest troche gorszy obraz. Szczegolnie w LCD mozna to odczuc.

piku
komentarz
komentarz

Nie jest złe, jest analogowe. 99.99% ludzi i tak nie widzi różnicy między cyfrowym a analogowym sposobem podłączenia ;)

nitro07
komentarz
komentarz

różnicę widać na wysokich rozdzielczościach przy monitorach LCD od 19 cali szczególnie na panoramicznych

Mejor_la_Espera
komentarz
komentarz

No mam 19 ale w sumie nie narzekam, ludzie pisza o rozmytym obrazie etc...

piku
komentarz
komentarz

Ja mam 21" i 1680x1050 na D-Sub i obraz jest igła, niczym się nie rożni od DVI - bo i tak miałem podłączone, zrezygnowałem z tego, bo mi nie wykrywało wszystkich rozdziałek i różnica w jakości obrazu nie była widoczna.

Lipton
komentarz
komentarz

Miałem podłączony monitor przez D-SUB i obraz nie był zbyt dobry przede wszystkim literki troszke sie rozmazywaly, kupilem kabel DVI-HDMI i obraz bajka

webber
komentarz
komentarz
Szczegolnie w LCD mozna to odczuc.

Raczej tylko w LCD bo nie ma możliwości podłączenia monitora CRT kablem DVI.

Lipton
komentarz
komentarz

No tak :D przyznaje, błąd

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.