x-kom hosting

Tablet do 1000 zł.

Dasmat
utworzono
utworzono

Witam, szukam dobrego tabletu, który ma głównie służyć do gier dla 8 latka ale także do przeglądania internetu, oglądania filmów.

Nie musi posiadać modemu LTE/3G,
Najlepiej żeby miał z 8 cali lub więcej,
Minimum 2 GB RAM-u,
Rozdzielczość najlepiej FHD.

 

Dasmat
komentarz
komentarz
O 9.05.2016 o 19:45, Youki napisał:

Stricte do gier warto zastanowić się nad nVidia Shield http://www.x-kom.pl/p/268648-tablet-8-nvidia-shield-tablet-k1.html

 

 

Szukałem shielda k1 i nigdzie go nie ma, x-kom, komputronik maja puste magazyny i nie wiedza kiedy bedzie dostawa..

Mógłbyś polecić coś wartego uwagi do 1.000 zł? 

Głównie jako tablet do gier, filmów, przeglądania internetu.

Youki
komentarz
komentarz

Może patrzyłeś na wcześniejszą, droższą wersję ? 

Dasmat
komentarz
komentarz

Szukałem k1. Dokładniej tę wejsje https://shield.nvidia.pl/store/tablet/k1

Godzinę temu, Youki napisał:

Może patrzyłeś na wcześniejszą, droższą wersję ? 

 

 

Niekoniecznie musi to być navidia shield, zależny mi żeby po 2 tygodniach nie zaczął ciąć bo wiadomo jak android jest pazerny na ram.

Dżony2
komentarz
komentarz

Słuchajcie warto w coś takiego jak taki Lenovo zainwestować? Potrzebne mi mobilnie.

Alecto
komentarz
komentarz

Najlepiej w tym budżecie byłoby trochę dołożyć i kupić sobie jednak ten Lenovo Yoga 2. Obecnie jest to najlepszy tablet w cenie ok 1000 zł:

ekran 10 cali Full hd czyli najwygodniejszy

dobry procesor

pamięć

najnowszy android

oraz wydajna bateria, która trzyma ponad 18 godzin czym przebija praktycznie wszystkie inne tablety na rynku.....

 

W dobrej cenie jest w sklepie rtv Euro agd . Możesz tam tak poza tym kupić go na raty i potem na spokojnie sobie to spłacać . 

  • Dobra wypowiedź 1
Dasmat
komentarz
komentarz
13 godzin temu, Alecto napisał:

Najlepiej w tym budżecie byłoby trochę dołożyć i kupić sobie jednak ten Lenovo Yoga 2. Obecnie jest to najlepszy tablet w cenie ok 1000 zł:

ekran 10 cali Full hd czyli najwygodniejszy

dobry procesor

pamięć

najnowszy android

oraz wydajna bateria, która trzyma ponad 18 godzin czym przebija praktycznie wszystkie inne tablety na rynku.....

 

W dobrej cenie jest w sklepie rtv Euro agd . Możesz tam tak poza tym kupić go na raty i potem na spokojnie sobie to spłacać . 

 

 

Mógłbyś mi podać różnice miedzy Lenovo Yoga Tablet 2 (1050L) a Tablet Lenovo Yoga 2  1050F? Czy one różnią się tylko tym ze "L" posiada moduł LTE?

Youki
komentarz
komentarz

Tak.

Dżony2
komentarz
komentarz
O 14.05.2016 o 23:29, Dżony2 napisał:

Słuchajcie warto w coś takiego jak taki Lenovo zainwestować? Potrzebne mi mobilnie.

Powiem Wam, że używam to cudo od kilku dni i jak na razie na moje potrzeby spoko:). Jak chcecie jakiś opinii to pisać:)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.