x-kom hosting

jak podkrecic ;o

O.M.G-X.D
utworzono
utworzono

[iNT][775] Płyta Asus P5K PRO

[PCIE] Karta GeForce 8800GS Gainward 384MB DDR3

[775] Procesor Intel Core 2 Duo E4500 2,2GHz 2MB BOX

Chieftec GPS 450W

majac taki sprzet jak max to podkrece??widzialem pare tematow o tej pascie i sie zastanawiam czy nie lepiej samemu zlorzyc takiego kompa ;] mam zamiar go zamawiac w apollo.pl tylko na jakiej pascie oni montuja ten procek?bo jesli na jakiejs badziewnej to wole sobie to sam zlorzyc i kupic drozsza paste i mocniejszy wiatraczek ;] jak kto radzi ?

ambas
komentarz
komentarz
majac taki sprzet jak max to podkrece??

Nikt tu nie jest jasnowidzem ;) poza tym nie napisałeś jakie zamierzasz kupić pamięci, które mają dość duże znaczenie w oc.

na jakiej pascie oni montuja ten procek?

Używają standardowej pasty dodawanej do boxowego chłodzenia.

jak kto radzi ?

Ja proponuje samemu złożyć kompa w domu.

O.M.G-X.D
komentarz
komentarz

OCZ DDR II 2GB (2*1GB) 800 PLATINUM REV2 CL4 to moje pamieci ;]

btw co to jest box przy nazwie procka? mialem nawet pomysl zeby kazda czesc kupic w innym sklepie i wyjdzie mi taniej tylko boje sie ze nie zlorze tego do kupy ;( jest na forum jakis poradnik zeby pomoc?

ambas
komentarz
komentarz
co to jest box przy nazwie procka?

Box oznacza, że procesor (jak i również inne podzespoły np. karta graf. zasilacz czy dysk twardy) jest sprzedawany w oryginalnym pudełku z wyposażeniem (w tym przypadku będzie to coller z nałożoną już pastą oraz instrukcja), przy czym boxowe chłodzenie zazwyczaj jest mało wydajne i niezbyt ciche.

Gość
komentarz
komentarz
majac taki sprzet jak max to podkrece?

A znasz się trochę? jak nie to 2,7ghz na luzie. Jak się znasz to 3-3,2ghz po małym podniesieniu vcore da radę. Oczywiście zakładam, że nie trafi ci się padaka.

Lewy12
komentarz
komentarz

Tylko pamiętaj jak chcesz kręcić na więcej niż na 2.5ghz to musisz kupić sobie lepsze chłodzenie na procka.

wojciech14
komentarz
komentarz

Mój E4500 na 2.66GHz ma max. temperature 54 stopnie, więc chyba nie jest źle ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.