x-kom hosting

Tablet głównie przeznaczony do gry hearthstone? 700-800 zł

oxox
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, potrzebuje tabletu z którego jednocześnie będę mógł korzystać z twitcha oraz grać w hs (mam na myśli płynną grę, wyłącznie interesuje mnie ta gra)         im więcej cali tym chyba lepiej? Mam dość duże palce, dlatego 7 cali raczej odpada.             Windows czy android dla mnie bez znaczenia, ważne aby spełniał te dwie funkcje. Pozdrawiam.

 

"Jednocześnie", czyli tak jak na pc jest możliwość przełączania się między twitch, a grą.

Edytowane przez oxox

Youki
komentarz
komentarz

Nowy czy używany ?

oxox
komentarz
komentarz

Raczej nowy o ile da radę, bo raczej używany nie wchodzi w grę od osób prywatnych, bo nie mam gwarancji żadnej.   Jak to jest z internetem? W domu wiadomo z wifi będę korzystał, a w podróży muszę się zaoptrzyć w jakiś internet na abonament czy jak? Czy wystarczy przełożyć kartę z telefonu, na której mam pakiet? Wybaczcie, ale ja newbie jestem.

Youki
komentarz
komentarz
46 minut temu, oxox napisał:

a w podróży muszę się zaoptrzyć w jakiś internet na abonament czy jak?

To najpierw trzeba kupić tablet z modemem 3G, podstawowe warianty to tylko Wi-Fi, chyba, że z telefonu udostępnisz internet.

Do gier dobrze się nadaję http://allegro.pl/tablet-nvidia-shield-k1-pad-etui-malo-uzywany-i6167538722.html#thumb/5

oxox
komentarz
komentarz

Niby ok ale nowy 900 zł, 8 cali to nie za mało? Nie lepiej celować w coś 10 calowego? Nie znam się ale ten hearthstone to karcianka i aż takiej maszyny nie potrzebuje, na pewno coś z 2 giga ram jak ten shield ale to chyba za mocna jednostka.

Youki
komentarz
komentarz

To stricte do gier akurat tablet, mocny układ graficzny. 

Jak ma służyć na lata to lepiej wziąć coś wydajniejszejszego, bo to Android :)

oxox
komentarz
komentarz

Ok to już prawie zdecydowany jestem ale wole sie upewnić, czy aby na pewno będę mógl mieć odpalonego twitcha i ogladać streamy (twitch.tv) i podczas tego przełączać się na grę?

Youki
komentarz
komentarz

Ale to android. O ile dobrze pamiętam to oprogramowanie shield nie wspiera multi view więc nie będzie tak, że grasz w HS a w tle leci Twitch. ;)

oxox
komentarz
komentarz

Rozumiem, w takim razie szukam dalej.

Youki
komentarz
komentarz

To raczej pozostaję Ci Windows.

oxox
komentarz
komentarz

ok, rozejrzę się za czymś na windowsie

Youki
komentarz
komentarz

Generalnie na papierze najkorzystniej wypada Kiano Intelect X2 HD, który wkrótce będzie debiutować ze względu na 4 GB pamięci operacyjnej RAM, co w tej cenie na polskim rynku obecnie nie jest spotykane.

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.