x-kom hosting

Napęd DVD - potrzebny ?

moobot
utworzono
utworzono

Witam, chciałbym spytać się, czy mogę nie kupować nagrywarki DVD do nowego zestawu ? Nie będzie problemu z pobraniem wszystkich sterowników ze stron producentów ?

neo10
komentarz
komentarz

Nie w zasadzie nawet jak masz płyty to sterowniki się ściąga aktualne ze stron producenta :P

Jedynie windows musisz u kogoś zgrać na pendrive (zrobiony na bootowalny) aby z niego zainstalować 

bolek1960
komentarz
komentarz

Ale instalacja Windows 7 z USB na platformie Intel Skylake to jednak spore wyzwanie.

moobot
komentarz
komentarz
16 godzin temu, bolek1960 napisał:

Ale instalacja Windows 7 z USB na platformie Intel Skylake to jednak spore wyzwanie.

Sprecyzujesz ?

bolek1960
komentarz
komentarz
moobot
komentarz
komentarz
4 godziny temu, bolek1960 napisał:

Zawsze jest jeszcze windows 10 i 8.1 :)

Axel
komentarz
komentarz
Cytuj

Napęd DVD - potrzebny ?

W sumie to nie... Sam nie brałem (składałem kompa jakieś półtora roku temu) i nie czuję jakiejś większej potrzeby posiadania go. Kup sobie do kompa takiego Windowsa: http://www.x-kom.pl/p/254997-systemowe-microsoft-windows-10-home-pl-32-64bit-box-usb.html - odejdzie Ci zgrywanie obrazu płyty na pendraka, a stery praktycznie do wszystkiego można z netu pobrać.

r102
komentarz
komentarz
On 4.05.2016 at 2:48 PM, bolek1960 said:

 

Nu pacz pan. Krew, pot i łzy będą i przy win7. Kto by pomyślał. Jak widać historia jest dynamiczna :lama:

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.