x-kom hosting

zakup windows xp

piotr83a
utworzono
utworzono

Witam,napisze krotko zeby nie zamulac,kupilem netbooka w ktorym trzeba zainstalowac system,naklejka z spodu wytarta do zera,poprzedi wlasciciel niema nigdzie plytki ani klucza wiec co mi zostaje??jesli kupie nowy system z kluczem i licencja bede mogl ja wgrac i aktywowac zeby co 30 dni na nowo nie wgrywac,mam plytke z xp z innego mojego komputera ale probowalem i zainstaluje ale juz bez aktywacji

Youki
komentarz
komentarz

Co to za laptop, konfiguracja ?

XP już raczej nie dostaniesz.

piotr83a
komentarz
komentarz

Asus eee pc 1101ha,na allegro sa dostepne z licencja i hologramem, 7-mka mi nie podejdzie bo probowalem

Youki
komentarz
komentarz

Na allegro pełno lewych kluczy :P

Pod tego Atoma to raczej jakaś lekka dystrybucja Linuxa, Xubuntu czy coś.

r102
komentarz
komentarz

Może jakiś właściciel takiego laptopa postanowił umieścić gdzieś w sieci obraz płyty  Recovery dla dobra ludzkości ???

Można skorzystać, może tam nie dodał jakiegoś dodatkowego oprogramowania :cfaniak:

 

Ale jak napisał Youki bardzo eleganckim rozwiązaniem będzie jakiś linux - są edycje całkiem windowsopodobne 

  • 3 tygodnie później...
piotr83a
komentarz
komentarz

wlasnie to jest to ze potrzebuje xp bo komputer do diagnostyki samochodowej a 90% programow wlasnie na tym oprogramowaniu chodzi

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
FrogsterPL
komentarz
komentarz

Jak na wersję Pro to nie jest taka zła ;) Gdy XP normalnie był w dystrybucji, to wersje Home OEM kosztowały ponad 300 złotych z tego co pamiętam.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.