x-kom hosting

Problem z Adobe Flash Player

Alberciczek
utworzono
utworzono

Witam. System Windows8 . Przeglądarka Opera 36. Jest problem z zainstalowaniem wtyczki Adobe Flash Player 21. Na innym kompie, też jest ta sama Opera i też był problem z zainstalowaniem tej wtyczki. Pobierałem ją i z dobreprogramy i z oryginalnej strony i za każdym razem nie chce się zainstalować. W windows 8 jest teraz tak, że po wybraniu Start - Panel sterowania - Programy i funkcje Adobe Flash Player widnieje. Ale Start - Wszystkie programy już go tam nie ma. W Program files też go nie ma. No i wtyczka w Operze nie działa. 

Wyłączyłem już nawet antywirusa ( Ad-aware Web Companion ) ale i to nie pomogło.  Pomóżcie proszę. czyżby problem leżał w samej Operze 36? Bo na XP na innym komputerze było to samo, nie jest to więc wina samego komputera. Antywirus też by odpadał, bo na tym XP nie ma żadnego antywirusa. Wyłączyłem nawet zaporę Windowsa, ale to też nic nie pomogło.

Dark_Moon
komentarz
komentarz (edytowane)

Spróbuj najpierw z tej strony. Tam należy wybrać link

Flash Player 21 Windows for Opera and Chromium Based Browsers - PPAPI

https://forums.adobe.com/thread/2112883

Jak się nie uda to spróbuj z tej strony

http://labs.adobe.com/downloads/flashplayer.html

Tam należy kliknąć na link

Download Flash Player for Opera and Chromium based applications – PPAPI

Z tym, że w pierwszym linku, który podałem instalacja następuje online a tym drugim, który teraz podaję, ściągasz całą wtyczkę na dyski i później instalujesz offline.

Ważne aby wcześniej odinstalować starą wtyczkę np. przez Dodaj usuń programy.

 

Alberciczek
komentarz
komentarz

Już jest ok - pokombinowałem troszkę i okazało się, że ściągając ten program, wcześniej należy wybrać rodzaj systemu, a więc w moim przypadku musiał to być program dla systemu Windows 8/10. W dobreprogramy niby pisało, że jest on dla wszystkich systemów, czyli Windows 2000, XP, Vista, 7,8,10. A okazuje się, że jednak nie. Dopiero ściągając z oryginalnej strony była możliwość wybrania tego progamu pod mój system ( wcześniej tego nie zauważyłem ) i udało mi się go zainstalować.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.