x-kom hosting

Jaką wersję Playstation Vita kupić?

RastaMATI_92
utworzono
utworzono

Witam.

Chcę kupić Playstation Vita. Nazbierało mi się już dużo gier z PS Plus. Którą wersję bardziej warto kupić: slim czy tą starszą? Czytałem że ta starsza wersja ma obraz lepszej jakości. Drugie pytanie: Czy warto jest kupić Vite używaną (np z Allegro)? Za pomoc daję wszystkim punkty reputacji.

SzurumBurum99
komentarz
komentarz
47 minut temu, RastaMATI_92 napisał:

Witam.

Chcę kupić Playstation Vita. Nazbierało mi się już dużo gier z PS Plus. Którą wersję bardziej warto kupić: slim czy tą starszą? Czytałem że ta starsza wersja ma obraz lepszej jakości. Drugie pytanie: Czy warto jest kupić Vite używaną (np z Allegro)? Za pomoc daję wszystkim punkty reputacji.

Ja kupiłem swoją w dzień premiery i gram na niej do dziś, fajna sprawa tylko jest trochę olewana przez sony. Jako że używam starej wersji - to właśnie ją polecę. Choć z tego co widziałem to slim jest marnym plastikowym szajsem. :P

  • Dobra wypowiedź 1
RastaMATI_92
komentarz
komentarz
O 1.05.2016 o 14:26, SzurumBurum99 napisał:

Ja kupiłem swoją w dzień premiery i gram na niej do dziś, fajna sprawa tylko jest trochę olewana przez sony. Jako że używam starej wersji - to właśnie ją polecę. Choć z tego co widziałem to slim jest marnym plastikowym szajsem. :P

Ok dzięki. Z subskrypcji Playstation Plus nazbierało mi się około 74 gry na PS Vita. Jeśli kupię konsolę z 32GB pamięci, zapełnię ją grami, to czy będę mógł więcej gier skopiować na Pendrive USB? Chciałbym skopiować je z PS3 gdzie są już pobrane. Pytam o to ponieważ dnia 16.05. będę w szpitalu na min. 7 dni. Jeśli włożę do konsoli kartę SIM, na której mam 2GB darmowego internetu miesięcznie, to czy będę miał internet w konsoli?

SzurumBurum99
komentarz
komentarz
4 godziny temu, RastaMATI_92 napisał:

Ok dzięki. Z subskrypcji Playstation Plus nazbierało mi się około 74 gry na PS Vita. Jeśli kupię konsolę z 32GB pamięci, zapełnię ją grami, to czy będę mógł więcej gier skopiować na Pendrive USB? Chciałbym skopiować je z PS3 gdzie są już pobrane. Pytam o to ponieważ dnia 16.05. będę w szpitalu na min. 7 dni. Jeśli włożę do konsoli kartę SIM, na której mam 2GB darmowego internetu miesięcznie, to czy będę miał internet w konsoli?

Kartę SIM? To musisz chyba model 3G kupić. Tam jest coś takiego, ale musisz doczytać dokładnie. Nie skopiujesz gier na kartę z pendrive, karta ma swój własny ( dziwny ) format i jest nie do podrobienia. :P Wątpię aby 74 gry zmieściły ci się na 32 gb, raczej 64gb to minimum.

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.