x-kom hosting

Komputer na starcie włącza BIOS, z którego nie mogę wyjść

Brendol
utworzono
utworzono

Mam problem z laptopem. Gdy się włącza, od razu pokazuje się BIOS, nie da się z niego wyjść, próbowałem na różne sposoby, albo w ogóle zero reakcji albo resetuje się komputer i znów włącza BIOS.  Jakieś pomysły? Mogę opisać sytuację dokładniej albo zrobić zdjęcia jeśli będzie to potrzebne.

Youki
komentarz
komentarz

Dysk twardy w BIOS jest w ogóle wykrywany ?

  • Dobra wypowiedź 1
Brendol
komentarz
komentarz
26 minut temu, Youki napisał:

Dysk twardy w BIOS jest w ogóle wykrywany ?

Teraz w ogóle to zobaczyłem sam, bo to nie mój laptop, i jakiś dziwny ten BIOS :huh:

Przy SATA Port0 pisze Empty, to chyba niedobrze? :pff:

xxx.jpg

xx.jpg

Youki
komentarz
komentarz

No nie, skoro dysku nie wykrywa to nic się nie włączy. Masz możliwość podmiany dysku ?

  • Dobra wypowiedź 1
Brendol
komentarz
komentarz

W jakim sensie? Chodzi o to czy w laptopie jest możliwość? W sumie nie wiem, nie mój laptop, nawet dokładnego modelu laptopu nie znam, ale chyba jest. Z drugiej strony zastanawiam się czy w ogóle jest sens kupowania nowego dysku. Ile nowy kosztuje? ~300zł?

Czyli jednym ogólnie problem z dyskiem twardym, jak wymienię to powinien działać? Nad tym czy jest sens wymieniać jeszcze się zastanawiam.

Youki
komentarz
komentarz

Włożenie innego i sprawdzenie czy działa, lub sprawdzenie tego dysku w innym komputerze czy jest wykrywany.

  • 6 lat później...
Adamuss123
komentarz
komentarz

Mam taki sam problem tylko z komputerem stacjonarnym i nie wiem już co zrobić próbowałem wszystkiego

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.