x-kom hosting

plyta glowna do OC okolo 200zl i mniej:)

Dragaoo
utworzono
utworzono

witam

prosze o pomoc w wyborze płyty pod AMD w przedziale cenowym do 230zl...a dokladnie chodzi mi o OC zeby było w miare mozliwe i dobre...bo na mojej to nie pokrece za duzo:)

snip91
komentarz
komentarz

Nie ten dział.

Jaki socket ?

Jak AM2 to proponuję Foxconna A690GM2MA-8KRS2H. Po aktualce BIOS-u całkiem przyzwoite OC. Koszt około 170 zł.

Dragaoo
komentarz
komentarz
Nie ten dział.

Jaki socket ?

Jak AM2 to proponuję Foxconna A690GM2MA-8KRS2H. Po aktualce BIOS-u całkiem przyzwoite OC. Koszt około 170 zł.

wiem sorki juz napisałem w innym dziele i ten bedzie mozna usunac...

tak AM2...aha a bez aktualizacji? wogole jak sie aktualizuje biosa? tzn skad wzisc ta aktualizacje?

snip91
komentarz
komentarz

Ze strony producenta ściągasz najnowszy BIOS, wypalasz na płytkę jako obraz lub dajesz na dyskietkę i bootujesz z niej kompa.

Dragaoo
komentarz
komentarz

no całkiem całkiem ten foxconn:) to jak cos to bede pisał jeszcze co i jak z tym biosem.. a narazie dzieki

pozdro

Snajper a co sadzisz o plycie ASUS M2N??? dobra na tym jest OC? nadaje sie?

astrorek
komentarz
komentarz

Asus M2N ma tylko 1,95V dla pamięci, więc raczej odpada. Weź Foxconna.

Dragaoo
komentarz
komentarz

no to astorek rozwiałes moje watpliwosci :) chociaz te 1,95V to dla mnie i tak duzo bo w mojej plycie to max jest 1,3V :P

pozdro

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.