x-kom hosting

Instalator Windows

Zakier
utworzono
utworzono

Witam ! Mam pewien problem od pewnego czasu przy odpalaniu ponownego laptopa (Samsung Ativ Book) odpala mi sie w okienku "instalator windows" . Jest pokazane okienko INSTALATOR WINDOWS w tym okienku sa napisane dane co trzeba zrobic gdy etc. Nie wiem co to jest bo nigdy mi takie cos nie wyskakiwalo dodam ze laptopa mam o 2 lat i nigdy takie okienko nie wyskakiwało . Nie ma zadnego krzyzka do wylaczenia tego , jest tylko przycisk OK po nacisnieciu tego przycisku komunikat/okienko znika , i problem z glowy ,tylko przy kolejnyn wlaczeniu czy resecie komputera odpala sie o znowu . Prosze o pomoc z powyzszym problem .

Emillod
komentarz
komentarz

Najprawdopodobniej masz ustawione bootowanie w pierwszej linii na urządzenie, któe zawiera instalator windows. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.