x-kom hosting

Które Call of Duty wybrać?

  

5 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które Call of Duty pod mp?

    • Modern Warfare 2
    • Modern Warfare 3
    • Ghost


Sajtex
utworzono
utworzono

Witam.

 

Kilka miesięcy temu po z padnięciu z rangi w cs'ie przypomniałem sobie że mam takie stare zakurzone pudło, w którym mam PS3. W tym czasie zdążyłem już ograć BF4, demówki FIFY, Gta 5,ale nie w tym rzecz. Chcę sobie kupić jedną z tych części CoD'a, ale nie wiem, którą wybrać: Modern Warfare 2,3 lub Ghost. Głównie chodzi mi o rozgrywkę multiplayer, ale dla "rozgrzewki" chętnie przejdę singla. Pacząc na różne fora zauważyłem, że zwykle góruje mw2 i kilka numerów dalej ghost. W sumie brałbym mw2, ale boję się, że nawet nie znajdę kogoś online, a za ghost'em przemawia (sam nie wiem) większa ilość broni i ich modyfikacji?

Dodam, że ograłem najlepszego z najlepszych CoD'a 4 na wszystkich poziomach trudności (oprócz niezapomnianej misji w Prypeciu na weteranie). 

 

 

 

Pozdrawiam ;)

Ether_141
komentarz
komentarz

Ja bym brał Call Of Duty: Ghost. Myślę że najwięcej ludzi gra na nim w multi. Ogólnie te wszystkie cody nie różnią się zbytnio

np. grafiką, ale jak napisałeś, ghost ma więcej możliwości, opcji itd. Jeśli chodzi o singla też jest całkiem spoko. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.