x-kom hosting

Napisanie Bota

krzysztofs22
utworzono
utworzono

Witam Serdecznie.

 

 Czy istnieje coś takiego jak bot samo głosujący np. w jakimś konkursie, ankiecie, sondzie ??? 

Chodzi mi o głosowanie gdzie trzeba podać adres mailowy, a następnie potwierdzić nasz głos poprzez kliknięcie linku wysłanego na naszą pocztę. 

 

Czyli nasz robot miał by sam zagłosować oraz potwierdzić link weryfikacyjny na poczcie mailowej. Jest to do zrobienia przez przeciętnego programistę ?

 

Proszę o odpowiedz. 

 

Pozdrawiam!!!

 

 

Matematyk0
komentarz
komentarz

Dałbyś radę zrobić to na zwykłym makrze - kliknięcie w ankietę, skopiowanie maila z txt obok, wejście w zakładkę z pocztą, odświeżenie jej po ~2 minutach, wchodzisz w pierwszego maila, klikasz w link (czy tam obszar gdzie mniej więcej pojawi się link aż do trafienia) i zaczynasz od nowa, ustawienie wszystkiego to max 15 minut :)

krzysztofs22
komentarz
komentarz

Dałbyś radę zrobić to na zwykłym makrze - kliknięcie w ankietę, skopiowanie maila z txt obok, wejście w zakładkę z pocztą, odświeżenie jej po ~2 minutach, wchodzisz w pierwszego maila, klikasz w link (czy tam obszar gdzie mniej więcej pojawi się link aż do trafienia) i zaczynasz od nowa, ustawienie wszystkiego to max 15 minut :)

 

Ale co by mi to dało?? Chodzi mi o szybkie nabicie dużej ilości głosów w konkursach, sondach itp. Jestem w stanie nawet dobrze zapłacić za wykonanie takiego bota który po prostu głosował by sam. Chyba że znacie jakieś również dobre sposoby na ominięcie limitów w takich głosowaniach. Proxy mi nic nie da, żadna zmiana adresu ip, ponieważ ta strona prosi tylko o podanie maila. Jeśli ktoś da radę pomóc to wyślę adres stronki o którą mi chodzi.

 

Pozdrawiam!!

rafalluz
komentarz
komentarz

Są strony typu 10minutemail, które randomowo generują skrzynki na 10 minut. Wystarczy, by odebrać i zweryfikować link, potem zmiana adresu i następny.

krzysztofs22
komentarz
komentarz

Są strony typu 10minutemail, które randomowo generują skrzynki na 10 minut. Wystarczy, by odebrać i zweryfikować link, potem zmiana adresu i następny.

ok Dzięki. Muszę coś ogarnąć. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.