x-kom hosting

Problem z wpisaniem hasła wifi

sq6www
utworzono
utworzono

Mam problem z połączeniem się z dostępną siecią WiFi.

System (Windows XP SP2) ma zainstalowane sterowniki do karty wifi.

 

Wykrywa normalnie dostępne sieci...

 

1756710600_1460744309.jpg

 

po dwukrotnym kliknięciu w ikonę następuje łączenie... (brak pola do wpisania hasła do sieci - WPA)

 

6517376300_1460744309.jpg

 

... po czym każdorazowo wyskakuje taki komunikat..

 

7485994400_1460744308.jpg

 

.. logiczna sprawa że tak wyskakuje, bo nie wpisałem hasła (nie było takiej możliwości) brak odpowiedniego pola wpisu.... 

Jak zrobić żebym mógł się normalnie połączyć?? Prosiłbym o pomoc...

 

 

politolog
komentarz
komentarz

Zaloguj  się do routera rozsyłającego SSID i zmienić zabezpieczenie na   klucz VPA . 

sq6www
komentarz
komentarz

Zaloguj  się do routera rozsyłającego SSID i zmienić zabezpieczenie na   klucz VPA . 

 

Może i by coś to dało gdyby tonie był laptop, który jest mobilny i chciałbym się łączyć z różnymi punktami dostępu. A nie do wszystkich mam możliwość konfiguracji...

Może jednak jakiś inny sposób...

politolog
komentarz
komentarz

Mam problem z połączeniem się z dostępną siecią WiFi.

Zabezpieczoną . 

Może i by coś to dało gdyby tonie był laptop, który jest mobilny i chciałbym się łączyć z różnymi punktami dostępu

W tym przypadku nie ma NIC do rzeczy . 

A nie do wszystkich mam możliwość konfiguracji...

Jeżeli w routerze jest ustawiona określona ilość adresów IP dla poszczególnych urządzeń . To się nie połączysz . 

bolek1960
komentarz
komentarz

Gdzie SP3 pod ten XP?

Spróbuj na innym ruterze u kolegi/znajomego.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.