x-kom hosting

Wirtualna Maszyna

danielo199854
utworzono
utworzono

Witajcie jestem nowy na tym forum i od razu chciałbym napisać ze jak pisze w złej sekcji to proszę o przenoszenie tematu a nie usuwanie go bo jest dla mnie ważny :)

 

A wiec do sedna, chciałbym żeby mi  ktoś pomógł stworzyć wirtualna maszynę i ustawić  ja :) Chciałbym żeby moja maszyna uruchamiała grę Counter Strike Global Offensive, i żeby te konto z cs'em dołączało do danego serwera w grze :) pond to chciałbym posiadać aż 5 takich wirtualnych maszyn :)

I pytanie do was, czy w ogolę jest takie coś możliwe, żeby stworzyć Wirtualna maszynę co będzie uruchamiała grę i będzie wchodziła na dany serwer? jeśli tak to proszę o odpowiedz :)

Jak ktoś by umiał takie coś zrobić to zapraszam na PW, i zawsze można się jakoś dogadać finansowo :) 

 

wojmaj22
komentarz
komentarz

to chyba by bł jakiś skrypt poszukaj na internecie a pozatym do tego trzeba mieć chyba nawet mocny komputer

danielo199854
komentarz
komentarz

to chyba by bł jakiś skrypt poszukaj na internecie a pozatym do tego trzeba mieć chyba nawet mocny komputer

Właśnie szukałem wczoraj cały dzień i nic... dlatego założyłem tutaj temat ;) 

wojmaj22
komentarz
komentarz

aha ok :)

MasterYoghourt
komentarz
komentarz (edytowane)

Zwykły Virtual Box powinien uruchomić kilka maszyn na raz, moim zdaniem. Pozostaje kwestia wydajności procesora, karty graficznej, oraz ilości RAM jaki posiadasz. Virtual Box ma funkcję wsparcia dla akceleracji 3D, ale nie dla każdej gry. No i wybór systemu operacyjnego na maszynach gości, najlepiej jakby były to Windows XP, gdyż są najmniej zasobożerne.

 

A więc podaj swoją konfigurację sprzętową.

danielo199854
komentarz
komentarz

Zwykły Virtual Box powinien uruchomić kilka maszyn na raz, moim zdaniem. Pozostaje kwestia wydajności procesora, karty graficznej, oraz ilości RAM jaki posiadasz. Virtual Box ma funkcję wsparcia dla akceleracji 3D, ale nie dla każdej gry. No i wybór systemu operacyjnego na maszynach gości, najlepiej jakby były to Windows XP, gdyż są najmniej zasobożerne.

 

A więc podaj swoją konfigurację sprzętową.

GPU: GeForce GT 645

CPU: IntelCore I5 3.20GHz

RAM: 8GB DDR3

Windows XP jak najbardziej by mi odpowiadał :) 

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Stwórz wpierw jedną maszynę, jeśli będzie wszystko w porządku utworzy się jej kopie. Na sam Windows XP przeznacz 8GB miejsca na dysku, dodaj do tego miejsce na grę, plus trochę miejsca w rezerwie. Pamięci przyznaj, póki co 1GB. Skonfiguruj maszynę z jedną karta sieciową w konfiguracji NAT. Zaznacz akcelerację 3D. Jeśli masz obraz Windows XP to możesz go wskazać jako dodatkowy napęd. Zainstaluj system, biblioteki, opcjonalne oprogramowanie, grę i sprawdź czy odpali.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.