x-kom hosting

Jak zgrać film...

Zielok
utworzono
utworzono

Jak w temacie. Proszę o pomoc jak zgrać film z kasety mini DV. Czy jakieś urządzenie jest potrzebne ? Mogę dodać że mam kamerę Panasonic NV-GS180. Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam!

EDIT: Szkoda że nikt mi nie umie pomóc :(. A jest to pilnie potrzebne.

piku
komentarz
komentarz

Hmmm, może wpierw przejrzyj ten poradnik: http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=...mp;#entry229058

Kamerka ma FireWire, więc kłopotu nie będzie (chyba że nie masz w kompie takiego wejścia). Jeśli nie masz, karta z takim interfejsem kosztuje od ok. 20zł na allegro.

Trinitrotoluen
komentarz
komentarz

Można użyc także USB, ale jakość o wiele, wiele, wiele gorsza niż przez IEEE 1394 (FireWire).

Zielok
komentarz
komentarz

Podłączam przez USB ale wykrywa mi tylko zdjęcia na karcie pamięci, a nie film na mini DV.Wolałbym żeby dało się to zrobić przez USB.

EDIT: Zakupiłem się w kartę Fire Wire, wszystko gra. Dzięki bardzo i naturalnie po plusie :D.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.