x-kom hosting

Tworzenie bardzo prostej strony internetowej.

mevius
utworzono
utworzono

Witam, zakładam firme i potrzebuje bardzo prostej strony internetowej a mianowicie menu glowne , cennik , galeria i kontakt tylko mam problem pobierajac gotowca nie mam pojecia jak go edytowac a juz wogole nie wiem jak wrzucic go do sieci jesli kupie juz domene. z gory dzieki za odpowiedz kazda informacja bedzie dla mnie bardzo cenna.

barwnike
komentarz
komentarz

Jeżeli nadal potrzebujesz pomocy to zapraszam na priv.

Bartiek301
komentarz
komentarz

Kupujesz serwer WWW i domenę. Stronę pewnie pisaną w HTML wrzucasz na serwer WWW i działa. Stronę pisaną w HTML edytujesz notatnikiem. Ja ci polecam Notepad++. Musisz znać podstawową znajomość HTML, aby się tym zająć.

mpson
komentarz
komentarz

A może bootstrap? Taką strońę można stworzyć bardzo prosto.Jest wiele gotowych wzorców takich jak przyciski czy menu i będziesz mógł stworzyć taką stronę praktycznie bez żadnego problemu.

Na stronie masz kurs video:

http://strefakursow.pl/kursy/web_design/ekspresowe_tworzenie_stron_z_bootstrap_less.html

Jest tam to wyjaśnione krok po kroku. Strona bedzie również przyjazna urządzeniom mobilnym. 

Vimpar
komentarz
komentarz

Jeżeli ma Pan dalej problem ze stroną, proszę o kontakt: kontakt@vimpar.pl - mogę dla Pana taką stronę zrobić. Pozdrawiam

  • 4 tygodnie później...
dyngus
komentarz
komentarz

Warto poświęcić kilka stówek i się nie męczyć :) Co to za biznes jak nie mamy kilka stów na start hehe :)

Artiesta
komentarz
komentarz

Strona internetowa, wizytówka firmy, warto zlecić zrobienie komuś kto to zrobi lepiej i szybciej niż osoba bez pojęcia ;)

Często nawet jakiś student czy uczeń zrobi prostą wizytówkę za 100-200zł, czy to aż tyle, że firmy nie stać?

  • 1 rok później...
matyjasik
komentarz
komentarz

Znajdź gotową templatkę pod Wordpressa lub Joomla i będzie po problemie.

  • 4 tygodnie później...
szczepan33
komentarz
komentarz

Generalnie jeżeli masz minimalne pojęcie o HTML'u to sam bez problemu dasz radę to zrobić korzystając z templatki. Jeżeli potrzebujesz poradników to polecam poczytać artykuły na tej stronie: https://www.tworcy.pl/czas-ladowania-strony/

  • Super 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.