x-kom hosting

PC vs PS4

Fracek8k
utworzono
utworzono

Witajcie, mam taki problem...
Jestem średnio zaawansowanym grafikiem (mam 15 lat), ale lubię też pograć (w sumie to moja pasja). Mam lapka, gdzie ps mi płynnie chodzi. Przechodząqc do sedna, mam dylemat czy do gier wybrać ps4 czy dobrego pc. Co by się bardziej opłacało, ile musiałbym wydać na pc aby grać w wiele gier tak jak na ps4? Proszę o pomoc :)

wojmaj22
komentarz
komentarz

a ile mas pieniędzy na komputer?

Fracek8k
komentarz
komentarz

Komputer ok. 2500zł

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

w konflikcie miedzy ps4 a pc 2500 zdecydowanie stawiaj na pc będziesz mógł na nim zagrać se w najwyższych detalach i w full HD na stałych 60 klatkach w takie gry jak GtaV wiedzmin3 lub inne nowe tytułu również gry na pc są tańsze. Na ps4 nie zagrasz na stałych 60fps przy tych samych ustawieniach lecz też trzeba zwrócić uwagę na to że konsola jest tańsza. podsumowując pc jest droży ale ma tańsze gry i zagrasz na lepszych ustawieniach oraz masz więcej usług w postaci innych programów itp. ps4 jest tańszy i morze mieć lepszą kulturę pracy a i masz jeszcze rozszerzenie w postaci kontrolera bezprzewodowego.

 

ps. na pc jest chyba więcej gier nisz na ps4 co daje nam wynik 4/3

  • Dobra wypowiedź 1
Youki
komentarz
komentarz

Monitor masz czy wliczyć w  te 2500 zł ?

  • Dobra wypowiedź 1
Emillod
komentarz
komentarz

Tak samo jak przedmówca, polecam PC! PS ma dość zamkniętą strukturę, przez co nie możesz nic zrobić praktycznie. A na PC możesz robić sobie wszystko, dokładać sprzęt itd. 

  • Dobra wypowiedź 1
Fracek8k
komentarz
komentarz

Youki mam monitor więc sam PC za +/- 2500.

mastiv mówisz, że gry takie jak Call of Duty: BO3, GTA, CS, lol etc. będą mi śmigały na kompie za 2500? No i w sumie gry są tańsze ale chodzi mi właśnie o grafike, bo 30 FPS na ps mi pasują bo mam ps3..

Youki
komentarz
komentarz

Intel I5 6402P

MSI H110M-Pro D

Crucial 8 GB 2133 MHz CL15

Seagate 1 TB 7200 RPM SATA 600

SilentiumPC Gladius M20 PureBlack

Corsair VS 450W

Gainward GTX 960 4 GB Phantom

Razem 2551 zł

 

Zestaw z wydajnym, 4 rdzeniowym procesorem. W zupełności wystarczająca płyta główna z możliwością podłączenia złącza USB 3.0 z przedniego panelu obudowy. 8 GB pamięci operacyjnej RAM z zapasem do gier wystarczy. W przyszłości nie będzie problemów z rozbudową. Dysk twardy o pojemności 1 TB na dane. Obudowa jako tako sztywna fabrycznie wyposażona w 2 wentylatory. Zasilacz posiada okablowanie w oplocie. Objęty został 3 letnią gwarancją producenta. Karta graficzna z dość przyzwoitym systemem chłodzenia. 

Złożenie zestawu jest za darmo. 

  • Dobra wypowiedź 1
Fracek8k
komentarz
komentarz (edytowane)

Myślę, że przekonaliście mnie i wybiore PC tego co polecił mi Youki. Dziekuje bardzo i pozdrawiam :)

Ten sklep esc jest polecany? :p lepszy od Morele?

Youki
komentarz
komentarz

Sklep jak sklep. Wychodzi troszkę taniej.

  • Dobra wypowiedź 1
Fracek8k
komentarz
komentarz

Ale jest 100% gwarancja tak? Dzięki

Youki
komentarz
komentarz

Tak.

DiMateo
komentarz
komentarz

Jest gwarancja

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.