x-kom hosting

Kłopot z migająca ikona wczytywania przy strzałce.

tabun69
utworzono
utworzono

Od kilku dni cały czas przy kursorze miga kółeczko wczytywania. Sprawdzanie co to może być rozpocząłem od przeskanowania dysków na występowanie błędów hd tune - wszytskie dyski czyste. Później zainstalowałem adwcleaner - nic nie znalazł. Rejestr w poszukiwaniu błedów naprawiony poprzez ccleaner. System przeskanowany także poprzez malwarebytes - zero zagrożeń. Antywirus który pracuej na moim pc to nod32/ skanowanie w trakcie. Pomału wyczerpują mi siepomysły..

Może warto dodać iż ostatnimi czasy podkręcałem procesor. i5 2500k (z dobrym chłodzeniem) taktowanie 4,4 z napięciem + 0,25 Jednakże po pewnym czasie komputer zaczał mulić i ogólnie praca zamaist przyspeiszczyc zwolniła. Przywróciłem płyte do ustawień fabrycznych. Kilka razy system zaliczył zacięcie w czasie pracy. Obawiam się czy to nei mogło uszkodzic jakos dysku..

Ether_141
komentarz
komentarz

Od kiedy masz tą ikonkę?

tabun69
komentarz
komentarz

Od kiedy masz tą ikonkę?

od 2-3 dni. Miga to bez przerwy obok strzałki

Ether_141
komentarz
komentarz

A instalowałeś coś nowego? Pobierałeś?

tabun69
komentarz
komentarz

A instalowałeś coś nowego? Pobierałeś?

Raczej odinstalowywałem i robiłem generlanie porządek na dyskach. Uzywałem jedynie gparted ale z pendrive przy butowaniu systemu celem scalenia dwóch partycji w jedną.  

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.