x-kom hosting

Darmowy program do backup'a

dawidwlkp
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam wszystkich serdecznie. Potrzebuję jakiegoś najlepiej darmowego programu do backup'a ustawień, danych, całego windowsa - wszystko w takiej formie jakiej jest w danej chwili na komputerze - tak, aby w razie awarii można za pomocą backupa w ciągu max godziny wszystko przywrócić do stanu sprzed uszkodzenia. Bardzo ważne dla mnie są dane poszczególnych aplikacji, które wprowadzają pracownicy w ciągu dnia. Chciałbym, aby taki program miał możliwość automatycznego backupowania na dyskach sieciowych (QNAP)jak również wrzucenie na dysk dvd .iso . Z góry bardzo dziękuję wszystkim za propozycje. Zaznaczam, że będę musiał raz na dobę backpować na dysk sieciowy dane z 40 komputerów.

Emillod
komentarz
komentarz

Siemasz :) 

No to tak, masz możliwość skorzystania z Ferrobackup(darmowy dla 2 stacji roboczych) lub jeszcze słyszałem o OpenSource programie urBackup - https://www.urbackup.org/

Kumpel w Serwisie normalnie korzysta i jest zadowolony, u mnie cos nie działało więc sprawdź przed wdrożeniem.

rokko
komentarz
komentarz
Clonezilla na serwerze automatycznie odpalana, zapis na NAS.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.