x-kom hosting

Samsung HD250HJ -uszkodzona partia?

Gość
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam jest taki problem.

A wiec tak chcialem kupic sobie dysk Samsung HD250HJ i gosc w sklepie (znajomy) powiedzial mi ze takiego dysku mi nie sprzeda bo jakas firma zamowila u niego 40 takich sztuk i wszystkie byly trefne i do zwrotu. Jesli ktos ma taki dysk albo wie cos o tym niech napisze czy one zeczywiscie sa takie zle??

//62 posty i nie umiesz jeszcze tytułować tematów ?

//dostajesz słowne ostrzeżenie

Edytowane przez dar55

Lucider
komentarz
komentarz

Zapewne nie chodziło o dysk jakotako, tylko akurat o te sztuki które trafiły do niego na półki, jakaś uszkodzona dostawa ;)

Gość
komentarz
komentarz

Tez tak mu powiedzialem ale mowil ze byly z roznych dostaw. A wogole to co sadzisz o dyskach Samsung.

Lucider
komentarz
komentarz

Ja osobiście mam złe wspomnienia, szybko padł, były problemy nawet przy tak prostych czynnościach jak łączenie z innymi dyskami - dobrze marki nie zapamiętałem, przynajmniej jeśli chodzi o dyski twarde. Jedyne co było w nim dobre to fakt, że był cichy i się nie przegrzewał.

Trochę głośniejszy, ale za to 2.5 razy bardziej żywotny (w moim przypadku) był dysk Seagete - prędzej mi padła płyta główna i monitor niż dysk twardy :P

falcon1984
komentarz
komentarz

Kup Seagate bo one są mało awaryjne, trochę głośne, ale gwarancja 5 lat i pewność, że nie padnie. Od zawsze kupuje Seagate i mi nigdy nie padł! :)

Gość
komentarz
komentarz

Czy różnica w głośności jest jakaś ogromna czy to kwestia kilku decybeli??

Jeśli różnica jest niewielka to wezme Segate.

falcon1984
komentarz
komentarz

No mój 320GB jest dość słyszalny, słychać jak sobie chrobocze jak coś pobieram/wysyłam/kopiuje, ale to nie jest jakiś bardzo głośny dźwięk.

Ale zaletą jest gwarancja i mała awaryjność :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.