x-kom hosting

bezpieczne połączenie na stronie.

RakRaczej
utworzono
utworzono

co zrobić aby zezwolić na połączenie nawet gdy nie jest ono bezpieczne?. np. gdy chcę się połączyć ze stroną w, której połaczenie nie jest bezpieczne.

Ether_141
komentarz
komentarz

Yyyy.... co to znaczy że połączenie nie jest bezpieczne?

RakRaczej
komentarz
komentarz

Użytkowniku/ użytkownicy moje pytanie tyczy co mogę mieć nie takprzeglądarką lub zaporą sieciową. gdyż nie pozwala to na połączenie z poza bezpiecznego zródła połączenia.

 

 Nie bezpieczne połączenie to głównie chodzi o to, że komputer może się łączyć z każdym linkiem/stronami bez jakichkolwiek ograniczeń użytkownicy.

Proszę o wyrozumiałą odpowiedz gdyż nie mogę wejść w pewien link tzn. przeglądarka nie może się połączyć?.

 Czy wystarczy coś zmienić ?.

Gdzie właściwie może być problem?.

rokko
komentarz
komentarz

Pytanie na którym poziomie dochodzi do "zablokowania".

Mówimy o problemie SSL, problemie z firewallem lokalnym lub sieciowym na routerze, bądź plikiem hosts, który zrywa komunikację, bądź też już na poziomie serwerów DNS blokada jest założona. Tak jest np. w przypadku korzystania z DNS-ów Comodo bądź OpenDNS.

Pytanie do Ciebie abyś dokładnie sprecyzował co się dzieje, jaki komunikat wyskakuje przy dostępie do konkretnego adresu URL. Zrób zrzut ekranu, wstaw na forum i wtedy wszystko jest jasne. Czym lepiej przedstawisz swój problem, tym szybciej i trafniej otrzymasz odpowiedzi od użytkowników.

Emillod
komentarz
komentarz

Zrób screena, zależy od przeglądarki. w chrome trzeba rozwinąć i potwierdzić, że na własną odpowiedzialność wchodzisz na tą strone

RakRaczej
komentarz
komentarz

Gdy wchodzę w pewny link, który prowadzi do filmu bo wiem bo sam prosiłem o pewien link do filmu i wyskakuje tak:

Ta witryna nie umożliwia bezpiecznego połączenia

Serwer kickass.unblocked.red używa nieobsługiwanego protokołu.

ERR_SSL_VERSION_OR_CIPHER_MISMATCH
 
Ukryj szczegóły
 
Klient i serwer nie obsługują tej samej wersji protokołu SSL lub mechanizmu szyfrowania. Zdarza się to zazwyczaj wtedy, gdy serwer wymaga szyfru RC4, który nie jest już uważany za bezpieczny.
Emillod
komentarz
komentarz

O ile dobrze słyszałem od znajomych to akurat Chrome skutecznie blokuje kickass. Tutaj niestety albo możesz spróbować przez inną przeglądarkę, albo skorzystaj z innego adresu. 

RakRaczej
komentarz
komentarz (edytowane)

Poda mi ktoś link żeby pobrać przeglądarkę Operę.

 

Czy jak pobiorę inna przeglądarkę to nie bedę móc korzystać z chrome?.

Edytowane przez CzarnyWrzesien

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.