x-kom hosting

Zhackowana strona internetowa nie działa

wenox
utworzono
utworzono

Dzisiaj rano jakiś egipski terrorysta zhackował moją stronę internetową. Zadzwoniłem do hostingu i wrzucili mi na FTP kopię strony sprzed trzech dni. Zawiera ona folder [wp] i jakiś spakowany plik z rozszerzeniem tar.gz, gdzie są pliki sql.  Wywaliłem z folderu public_html folder [wp] i wgrałem tam ten z kopii. Strona działała normalnie przez 10 min, ale po wyłączeniu FileZilli i 5 minutach zaczął wyskakiwać komunikat:

 

 Ta witryna jest nieosiągalna

Serwer xxxxxxxxxxxx potrzebował zbyt wiele czasu na odpowiedź.

ERR_CONNECTION_TIMED_OUT
 
W plikach na serwerze nie widzę np. pliku index.html, jest tylko index.php. Czy to możliwe, że strona nie działa, bo brakuje jakichś plików? Dlaczego strona działała, a teraz znów nie można jej włączyć? Dla przeciętnego informatyka to pewnie łatwy do rozwiązania problem, ale ja jestem w tym kompletnie zielony. Proszę o pomoc.

 

thecichy
komentarz
komentarz

Jezeli taki komunikat wyskakuje to oni maja problem, mozliwe ze ktos im ddosuje serwery

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.