x-kom hosting

Konfiguracja połączenia z internetem w routerze Netis

BUBUs
utworzono
utworzono

Witam,

mam problem z konfiguracją połączenia z internetem w routerze Netis DL4322D. Po twardym resecie korzystam z Quick Start i ustawiam dane według usługodawcy (Orange). Zapisuję dane oraz resetuję router. Na routerze zapala się dioda Internet, jednak po połączeniu (bez różnicy, czy za pomocą kabla czy wifi) jest brak dostępu do internetu. Co jest nie tak? Czy może w routerze Netis trzeba jeszcze coś włączyć?

Router wykrywa urządzenia połączone do niego.

politolog
komentarz
komentarz

Po twardym resecie korzystam z Quick Start i ustawiam dane według usługodawcy (Orange)
Jakie zostały wpisane DNSY ? 
BUBUs
komentarz
komentarz

Takie jak podał Orange:

194.204.159.1

194.204.152.34

politolog
komentarz
komentarz

PINGI przechodzą  w wierszu polecenia komputera  ? 

BUBUs
komentarz
komentarz

Nie, nie przechodzi.

politolog
komentarz
komentarz

A wpisany login  rejestracja@neostrada.pl ?

BUBUs
komentarz
komentarz

Jeśli przez rejestracja rozumiesz mój login do Orange, to tak.

politolog
komentarz
komentarz

Jeśli przez rejestracja rozumiesz mój login do Orange, to tak.

Czyli teraz  wpisałes w Netisie teraz login rejestracja@neostrada.pl hasło rejestracja ? 

BUBUs
komentarz
komentarz

Nie. Wpisałem login i hasło, które już wcześniej otrzymałem od Orange.

BUBUs
komentarz
komentarz

Jedyne co nie wiem jak tam ustawić, to Annex A. W ustawieniach jedyne co znalazłem, to Annex M oraz Annex L. Rreszta taka sama

politolog
komentarz
komentarz

Jedyne co nie wiem jak tam ustawić, to Annex A

Powinna być , chyba ze router wymaga aktualizacji softu . 

BUBUs
komentarz
komentarz

Jutro już zobaczę. Poprzednio router był poprawnie skonfigurowany, wszystko działało, a firmware z tego co pamietam, nie był wgrywany.

politolog
komentarz
komentarz

Poprzednio router był poprawnie skonfigurowany, wszystko działało

W Orange nie ma na tym łączu awarii ? Był kontakt z infolinią /  u  siebie widzą pozytywny test połączenia ? 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.