x-kom hosting

Jak sprytnie zepsuc komus glosniki.

RedSkull92
komentarz
komentarz

1. Poproś go o wyciszenie pokoju tzw. pokój miękki, a sam na ścianie, którą z nim dzielisz oklej specjalną watą + płytą korkową i naklej tapetę na płytę aby jakoś to wyglądało.(Uwaga zabierze ci to około 10 cm pokoju)

 

2. Możesz pokombinować z magnesami neodymowymi, jak ma TV przy twojej ścianie to przyczep do niej magnez o sporej wadze(UWAGA! magnesy są niebezpieczne bo mogą zmiażdżyć palec).

3. Możesz kupić jakiś emiter fal elektromagnetycznych. Każdy zna ten dźwięk jak obok głośnika jest telefon.

szagus
komentarz
komentarz

To niestety nie problem głośników tylko sąsiada. Jak jest idiotą to się nie dogadasz i jedyne co możesz robić to skarżyć go w spółdzielni (jakby było kilku "poszkodowanych" to na pewno będzie łatwiej) czy na policji (jeżeli zakłóca ciszę nocną). 

kubalyo1111
komentarz
komentarz

1. Poproś go o wyciszenie pokoju tzw. pokój miękki, a sam na ścianie, którą z nim dzielisz oklej specjalną watą + płytą korkową i naklej tapetę na płytę aby jakoś to wyglądało.(Uwaga zabierze ci to około 10 cm pokoju)

 

2. Możesz pokombinować z magnesami neodymowymi, jak ma TV przy twojej ścianie to przyczep do niej magnez o sporej wadze(UWAGA! magnesy są niebezpieczne bo mogą zmiażdżyć palec).

3. Możesz kupić jakiś emiter fal elektromagnetycznych. Każdy zna ten dźwięk jak obok głośnika jest telefon.

Dzieki za te rady, ale nie skorzystam.

 

Za duzo zachodu, poza tym jestem zdeterminowany, zeby zrobic cokolwiek nawet je zepsuc zeby nie bylo slychac tego dudnienia. Praktycznie codzienie od 15 do 22 muzyka jest wlaczona, a jak go poprosilem zeby po 22 bylo cicho to skurwiel tak sie wzburzyl, ze jak to przeciez nikomu to nie przeszkadza.

 

myslalem zeby zrobic cos z wtykiem. Moze opalic go, moze jest jakis inny sposob np. zdalnie kontrolowac poziom dzwieku? 


To niestety nie problem głośników tylko sąsiada. Jak jest idiotą to się nie dogadasz i jedyne co możesz robić to skarżyć go w spółdzielni (jakby było kilku "poszkodowanych" to na pewno będzie łatwiej) czy na policji (jeżeli zakłóca ciszę nocną). 

Problem w tym ze tak jakby mieszkam w nim w jednym mieszkaniu, a nasze sciany sa akurat polaczone. A na dodatek jestem dosc specificzny i przeszkadzaja mi rzeczy, ktore innym ludziom raczej nie wadza.

RedSkull92
komentarz
komentarz

Za duzo zachodu, poza tym jestem zdeterminowany


Z magnesem neodymowym to najmniej zachodu :)
Jeżeli dzieli was cienka ściana, a on ma przy niej sprzęt to ma lipe :)
kubalyo1111
komentarz
komentarz

Nie ma glosnikow przy mojej sciane.

Kto ma jakies inne pomysly?

szagus
komentarz
komentarz

peltor-optime-i-earmuff.jpg?boundedSize=

 

Ewentualnie mega zamknięte słuchawki (np. Brainwavz HM5) + muzyka.

kubalyo1111
komentarz
komentarz

..

Nie wydam zlotowki zeby tego nie slyszec.

Z **** sie nie dogadam, chce tylko zeby to wygladalo jak uszkodzenie nie mechaniczne

kubalyo1111
komentarz
komentarz

up

A co myslicie zeby wtyk wsadzic do jakiegos kwasu?

kubalyo1111
komentarz
komentarz

Wiem ze to chore, ale nie ma innej opcji, up.

kubalyo1111
komentarz
komentarz

up

kubalyo1111
komentarz
komentarz

up

anioł2009
komentarz
komentarz

Posmeraj elektronike albo wtyczke głośników paralizatorem.

kubalyo1111
komentarz
komentarz

nie kazdy trzyma paralizator w domu

kubalyo1111
komentarz
komentarz

up

wojmaj22
komentarz
komentarz

zadzwoń po prostu na policje za przeszkadzanie coś takiego poczytaj troche tych tasm przepisów jak znajdziesz co łamie to dzwonisz mówisz a on dostaje

kubalyo1111
komentarz
komentarz

Nie nie nie

LogitFix
komentarz
komentarz

dont-know-if-trolling-or-just-very-stupi

  • Dobra wypowiedź 1
kubalyo1111
komentarz
komentarz

Nie spamuj

Policja nie pomoze.

Ktos ma jeszcze jakis pomysl?

RedSkull92
komentarz
komentarz

Jak zepsujesz głośniki to kupi nowe i pewnie głośniejsze.

Wyciszenie ściany to jedyna opcja.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.