x-kom hosting

Problem z Windows 8.1 - czarny ekran po włączeniu komputera

kornel12
utworzono
utworzono

Witam mam problem z Systemem Windows 8.1 enterprise 64 bit

mój problem polega na tym iż często mi się zdarza że po włączeniu komputera normalnie uruchamia się Bios a następnie pokazuje mi się czarny ekran na którym widać tylko kursor myszki i teraz zastanawiam się czym to jest spowodowane ??

wydaje mi się że albo karta graficzna jest uszkodzona albo jest problem z systemem 


moja karta - Gigabyte GTX 960 4GB

Wersja sterownika karty graficznej - 2.10.2.40

moja płyta główna - Gigabyte GA-Z170X-GAMING 3-EU
wersja Biosu - F4
mój procesor - Intel core i5 6500


jaka może być przyczyna problemu? 

oraz jak go rozwiązać? 


screny wrzucę po ponownym wystąpieniu problemu


pomoże ktoś?

Emillod
komentarz
komentarz

Witaj :P 

Pewnie masz ustawione źle bootowanie :) 

Ja tak miałem gdy np priorytetowo ustawiałem bootowanie z USB i przy włączaniu komputera nie miałem USB podłączonego :) 

Jeśli pomogłem daj strzałkę w górę :P 

tabun69
komentarz
komentarz

Witam mam problem z Systemem Windows 8.1 enterprise 64 bit

mój problem polega na tym iż często mi się zdarza że po włączeniu komputera normalnie uruchamia się Bios a następnie pokazuje mi się czarny ekran na którym widać tylko kursor myszki i teraz zastanawiam się czym to jest spowodowane ??

wydaje mi się że albo karta graficzna jest uszkodzona albo jest problem z systemem 


moja karta - Gigabyte GTX 960 4GB

Wersja sterownika karty graficznej - 2.10.2.40

moja płyta główna - Gigabyte GA-Z170X-GAMING 3-EU
wersja Biosu - F4
mój procesor - Intel core i5 6500


jaka może być przyczyna problemu? 

oraz jak go rozwiązać? 


screny wrzucę po ponownym wystąpieniu problemu


pomoże ktoś?

Albo zły wybór partycji botowalnej albo masz włączony w biosie tryb IDE zamiast AHCI Przy takich sytuacjach pomaga czasem ponowne odłączenie i podłączanie kabli w budzie. Wysuń również ze slotów ram i podłącz ponownie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.