x-kom hosting

Program Fit Faktura

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: #include ,
IwonaK
utworzono
utworzono

Witam!!!

Od dwóch lat pracuję w darmowym programie FIT Faktura firmy Programer.Wszystko zawsze otwierało się dobrze aż do teraz.Przy uruchamianiu programu wpisaniu loginu i hasła wyskakuje komunikat:

 

 


Nie mogę otworzyć programu Proszę o pomoc

#include
komentarz
komentarz

Najprostszym rozwiązaniem było by odinstalowanie i zainstalowanie programu od nowa ;] 

 

Ale trzeba jeszcze uściślić - nie działa konkretny plik przy otwieraniu czy ogólnie cały program?

  • Dobra wypowiedź 1
IwonaK
komentarz
komentarz

Nie otwiera mi się program.Jeżeli odinstaluję program to nie zobaczę już moich faktur.Obecnie kupiłam drugi komputer i testuje program Subiekt Nexo,ale potrzebuję faktur wychodzących bo akurat tych nie robiłam kopii.

  • Rekomendowana odpowiedź
#include
komentarz
komentarz (edytowane)

Zrób tak:
1. Włącz tryb zgodności z Windows XP lub Vista (widzę że masz Windows 7, może to być problem)

2. Upewnij się że włączasz wszystko z poziomu administratora lub użytkownika z podobnymi prawami.

 

Dalej nie działa?

No to będzie trzeba usunąć pliki które wskazał ci komunikat (pierwszy post)

 

Robisz tak:

Komputer -> Dysk C: -> PROGRAMDATA -> PROGRAMER -> FAKTURA -> DB -> F001

 

(ten znaczek oznacza że przechodzisz do następnego folderu: ->)
 
Teraz usuwasz wszystkie te pliki z końcówką (rozszerzeniem) .lck 
np. PARADOX.LCK
 
(Spokojnie, wg producenta programu, powinny się one automatycznie utworzyć nowe ;))
 
Gdy nadal nie będziesz mogła otworzyć programu, pozostaje jedynie odinstalowanie i instalacja od nowa ;]
 
WSZYSTKO ROBISZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ;]
 

Daj plusik jeśli pomogłem 

:D

  • Dobra wypowiedź 1
IwonaK
komentarz
komentarz

KOCHAM CIE :)


Jesteś Wielki Super skasowałam te pliki i działa program a tyle się męczyłam

Naprawdę wielkie dzięki,i polecam się bo właśnie uczę się w nowym programie ale może dam radę Dzięki

#include
komentarz
komentarz

Nie ma za co heh ;)

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.