x-kom hosting

Pytanie do uzytkownikow swiecacych wentylatorow

bergi87
utworzono
utworzono

Witam

Poniewaz nigdy nie mialem do czynienia z swiecacymi wentylatorami mam pytanie do uzytkownikow (i nie tylko) takowych.

Czy zasilanie podswietlenia w takich wentylatorach mozna podlaczyc pod inne zrodlo zasilania niz standardowa wtyczka od tego wentylatora? Poniewaz chcialbym taki wentylator podlaczyc w taki sposob aby mrugal zamiast diody HDD.

PS Jesli ktos moze niech zalaczy fote takiego wentylatora razem z przewodem od niego wychodzacym.

Pozdrawiam i dzieki za odpowiedzi :)

pawcio520
komentarz
komentarz

mam 3 wentylatory świecące ale mam podpięte pod molex i nie wiem czy dasz radę inaczej połączyć

bergi87
komentarz
komentarz

A jest tam jakas mozliwosc dostania sie do tych diod zeby ewentualnie przylutowac sobie przewody samemu?

Jesli masz mozliwosc podrzuc jakas fotke jak to wyglada z bliska

zeniTh
komentarz
komentarz

nie pamietam teraz jak tam dokladnie ten uklad wyglada ale mysle ze da sie to zrobic ...

zeby tylko odlutowac kabelki zasilajace diody od tych zasilajacych wentylator i podpiac do plyty

pozdro

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.