x-kom hosting

Deezer - nie mogę odsłuchać więcej niż 1 piosenkę.

kosa.
utworzono
utworzono (edytowane)

Jak włączam piosenkę na deezerze to normalnie idzie ale jak się skończy to nie mogę wybrać następnej po prostu klikam i nic, muszę odświeżyć stronę i dopiero chodzi ale tylko jedna piosenka bo potem znowu muszę odświeżać, zainstalowałem sobie Adobe Flash, ktoś wie dlaczego tak jest? Aha i po co mi na E-maila wysłali hasło skoro nie ma gdzie na stronie się zalogować?


Jak włączam piosenkę na deezerze to normalnie idzie ale jak się skończy to nie mogę wybrać następnej po prostu klikam i nic, muszę odświeżyć stronę i dopiero chodzi ale tylko jedna piosenka bo potem znowu muszę odświeżać, zainstalowałem sobie Adobe Flash, ktoś wie dlaczego tak jest? Aha i po co mi na E-maila wysłali hasło skoro nie ma gdzie na stronie się zalogować?

Włączyłem tego Deezera i jest tak że mogę odsłuchać max ok. 5 piosenek, domyślam się że w ofercie bez abonamentu można właśnie odsłuchać tylko ok. 5 piosenek ale nie wiem czy na pewno tak jest, proszę o odp. czy faktycznie to kwestia abonamentu czy może jakiś błąd?

Dodam że używam Mozilli ale na operze też tak miałem.

kosa.
komentarz
komentarz

Czy możliwe że zła wtyczka flash jest powodem tego problemu?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.