x-kom hosting

Zatrzymanie wymuszonej instalacji Windowsa 10.

kosa.
utworzono
utworzono

Jak wiadomo Microsoft ostatnio wymusza instalacje na komputerach z W7 i W8, instalacja przebiega w brew woli użytkownika. W ustawieniach Windows Update ustawiłem opcję żeby system wyszukiwał aktualizację ale żeby pytał czy je pobrać i instalować, czy to wystarczy aby zatrzymać automatyczne instalowanie Windowsa 10? Mam Windows 8.1.

Gość
komentarz
komentarz

windows 10 nie instaluje sie automatycznie w zadnym przypadku ale musze przyznac ze powiadomienia sa upierdliwe, osobiscie uzywam windowsa 10 i jak dla mnie jest lepszy od 8.1 , inwigilacja? spoko z 10 czy bez i tak jestesmy inwigilowani a kto wie ilu niedoszlych zamachowcow dzieki temu wpadlo ;)

kosa.
komentarz
komentarz

Ale na stronie Komputer Świat pisze że system W10 pobierze się w tle i zapyta o instalację, ostatecznie to użytkownik zdecyduje o jego instalacji ale i tak system pobierze się bez zgody użytkownika. Co do inwigilacji to myślałem że tylko W10 umożliwia inwigilacje a W8.1 nie.

Gość
komentarz
komentarz

twoj telefon czy to z androidem, symbianem, windowsem czy iosem - moze byc inwigilowany w przypadku podejrzenia ze masz cos do czynienia z terroryzmem, to nie jest kwestia systemu jaki masz a polityki na jaka sie godzi kraj w ktorym zyjesz, chcesz uniknac inwigilacji? wyprowadz sie do amazonki z nokia 3310 w kieszeni

Paw565
komentarz
komentarz

Ja polecam w WU ukryć aktualke do 10.

Gość
komentarz
komentarz

@politolog - polecam czytac ze zrozumieniem, wyjasniam uzytkownikowi dlaczego nie warto sie bac windowsa 10 , inwigilacja jest jedna z tych rzeczy - to jest forum wkoncu ;)

politolog
komentarz
komentarz

@klopers33 polecam używać języka polskiego w szerszym zakresie , dyskusja odbywa się za pomocą rzeczowych argumentów . 

 

 

twoj telefon czy to z androidem, symbianem, windowsem czy iosem - moze byc inwigilowany w przypadku podejrzenia ze masz cos do czynienia z terroryzmem, to nie jest kwestia systemu jaki masz a polityki na jaka sie godzi kraj w ktorym zyjesz, chcesz uniknac inwigilacji? wyprowadz sie do amazonki z nokia 3310 w kieszeni

Bo to należy traktować w kategorii  dywagacji .

Gość
komentarz
komentarz

@klopers33 polecam używać języka polskiego w szerszym zakresie , dyskusja odbywa się za pomocą rzeczowych argumentów . 

 

 

Bo to należy traktować w kategorii  dywagacji .

jesli nie rozumiesz moich argumentow to coz moze jestes za cienki poprostu... ;) polskich liter nie mam bo pisze z pracy wlasnie panie patrioto


gnebia cie w pracy ze sie tak w necie musisz pucowac niebieskim loginem? masz jakies ale to mi napisz na priv a nie zasmiecasz temat swoimi kompleksami


jak ma ci ulzyc, to daj bana odrazu xD  :cfaniak:

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.