x-kom hosting

Jaki Wybrac Internet Mobilny ?

Axii
utworzono
utworzono

Witam mam dylemat , ponieważ nie mam pociągnietych kabli do pokoju a chciałbym miec swój internet bo internet z routera jak ktoś jeszcze z niego korzysta to w grach typu CS:GO  mam scinki i mnie cofa i sie nie da grać , więc mam pytanie jaki internet mobilny bez limitu transferu danych ? Czy polecacie jakis inny internet? bez pociągniecia kabli? Prosze o pomoc jest to dla mnie bardzo ważne ponieważ musze dac odpowiedz do jutra.

Dziękuje za kazdą pomoc :)

politolog
komentarz
komentarz

więc mam pytanie jaki internet mobilny bez limitu transferu danych ?

Nie ma takiego na polskim rynku , to  tylko marketingowa bzdura .

Axii
komentarz
komentarz

Nie ma takiego na polskim rynku , to  tylko marketingowa bzdura .

A powiedz mi nie mam pociagnietych kabli czy moge jakos inaczej zrobic zeby miec dobry internet bez limitu ? 

politolog
komentarz
komentarz

ponieważ nie mam pociągnietych kabli do pokoju a chciałbym miec swój internet bo internet z routera jak ktoś jeszcze z niego korzysta to w grach typu CS:GO  mam scinki i mnie cofa i sie nie da grać

Posiadasz PC czy laptopa ? 

anioł2009
komentarz
komentarz

Generalnie posiadam internet playa mobilny i za 45zł jest pakiet bez limitu przez miesiąc, potem do wykorzystania jest 12gb pakietu. Także w mojej sytuacji (wot, gta5 online) mam neta na 2 miesiące. Kwestia tylko czy będziesz miał dobry zasięg.

kaja11
komentarz
komentarz

Generalnie posiadam internet playa mobilny i za 45zł jest pakiet bez limitu przez miesiąc, potem do wykorzystania jest 12gb pakietu. Także w mojej sytuacji (wot, gta5 online) mam neta na 2 miesiące. Kwestia tylko czy będziesz miał dobry zasięg.

Płacisz 45 zł miesięcznie za 12GB internetu? w tej chwili zarówno plus, t-mobile, orange czy play mają oferty gdzie za taką cenę masz 30-40GB

Vamdam
komentarz
komentarz

Ten z Play lepiej się sprawdzi :)

anioł2009
komentarz
komentarz (edytowane)

Płacisz 45 zł miesięcznie za 12GB internetu? w tej chwili zarówno plus, t-mobile, orange czy play mają oferty gdzie za taką cenę masz 30-40GB

Nie...płacę 45 zł za 1 miesiac bez limitu a drugi miesiąc mam 12 gb pakietu :)

Gość
komentarz
komentarz

Jakimś cudem posiadam internet mobilny, właśnie bez limitu transferu danych. T-Mobile, abonament. Akurat z routerem, żeby mogło iść na inne urządzenia w domu.

Kikor
komentarz
komentarz (edytowane)

Ostanio mnie ktoś prosił małe porównanie na grupie fb. Ogólnie przejrzałem wszystkie oferty internetu mobilnego na abonament do 70 zł i wybrałem 3 moim zdaniem najlepsze. Średnie prędkości dla up/down są wzięte ze speedtest.net. Kolejną sprawą jest rzeczony 'brak limitu', Jest to oczywiście hasło reklamowe. W rzeczywistości 'brak limitu' zależny jest od obciążenia BTS'a w danej lokalizacji. Jeśli jesteśmy w obszarze zurbanizowanym gdzie jest dużo klientów podłączonych do danego BTS'a to lejek w postaci ograniczenia prędkości do 0,5Mb/s potrafi się włączyć nawet po wykorzystaniu około 100 GB danych(w przypadku play). Dlatego czasem warto rozważyć innych limitowanych operatorów, którzy lejki mają akceptowalne.

Porównanie: https://scr.hu/zXzV01

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.