x-kom hosting

Problem z zainstalowaniem XP na laptopie

doris1995
utworzono
utworzono (edytowane)

Cześć mam problem z zainstalowaniem systemu XP ,próbowałam zainstalować home i professional i nic dalej w tym jednym miejscu mi stoi. Tu podaje wam fotki na czym się zatrzymuje i parametry lapka. Prosze o pomoc i wytłumaczenie krok po kroku co mam zrobić i jak zainstalować system.

r102
komentarz
komentarz

Czy instalujesz XP z jakichś płyt producenta tegoż właśnie laptopa czyli zmodowanego pod ten model, czy "czysty" windowsXP - jeżeli to drugie, to 

najbardziej prawdopodobne jest że windows XP nie zainstaluje się na dysku z łączem SATA - bo pewnie taki jest dysk - zgadłem ???

doris1995
komentarz
komentarz (edytowane)

Czy instalujesz XP z jakichś płyt producenta tegoż właśnie laptopa czyli zmodowanego pod ten model, czy "czysty" windowsXP - jeżeli to drugie, to 

najbardziej prawdopodobne jest że windows XP nie zainstaluje się na dysku z łączem SATA - bo pewnie taki jest dysk - zgadłem ???

nie wiem jaki to jest dysk... ale tak instaluje "czystego" win xp.  a dlaczego się nie zainstaluje ?

r102
komentarz
komentarz (edytowane)

Bo w czasach kiedy Bill Gates wyprodukował windowsaXP czyli rok mniej więcej 2001 nie za bardzo były dyski z łączem SATA  i system ich nie "widzi".  

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.