x-kom hosting

internet światłowodowy

weider91
utworzono
utworzono

Witam, mam pytanie otóż założyłem internet swiatlowodowy  od inei 150 mega . Ogólnie wporzo chodzi pobieranie od 15 do 20 mega na sekundę, ale martwi mnie wczytywanie stron, mianowicie na początku kółeczko się kręci z 2-3 sek i później wczytuje , a byłem u kolegi ma radiowy z 50 mega chyba i wszedłem, to szok strony latają dosłownie,o wiele przyjemniej to wszystko i sprawniej funkcjonuje ,  jakbym obrazki przerzucał ... jaki może być powód tego??

politolog
komentarz
komentarz

jaki może być powód tego??

Trzeba wyeliminować poszczególne elementy . Jak nazywa się modem/router od INEI ?  Ile komputerów/urządzeń podłączonych jest do Sieci ? 

weider91
komentarz
komentarz

Trzeba wyeliminować poszczególne elementy . Jak nazywa się modem/router od INEI ?  Ile komputerów/urządzeń podłączonych jest do Sieci ? 

 

router  HG8245H, pod router również TV jest podłączone, ale to zapewne nie ma wpływu. Ogólnie mój PCt jest podłączony kablem pod router, a pod wi fi : jeden laptop + 1 smartfon z którego matka korzysta sporadycznie. Może antywrus zamula? ale w sumie kolega również ma antywirusa i śmiga dobrze 

politolog
komentarz
komentarz

router  HG8245H, pod router również TV jest podłączone, ale to zapewne nie ma wpływu. Ogólnie mój PCt jest podłączony kablem pod router, a pod wi fi : jeden laptop + 1 smartfon z którego matka korzysta sporadycznie. Może antywrus zamula? ale w sumie kolega również ma antywirusa i śmiga dobrze 

To jest gdybanie . Jeżeli jesteś niezdecydowany w która stronę iść zrób porządek na swoim komputerze . Programy do czyszczenia dysków , optymalizacji połączenia , jezeli masz Avasta to zmień na NODA 32 . 

weider91
komentarz
komentarz (edytowane)

Antywirusa mam Avire pełną wersję, kompa mam rocznego , porządki systematycznie robione programami. Do programów mam 256ssd,a masówa 1tb hdd. W jaki sposób zrobić optymalizację połączeń?

politolog
komentarz
komentarz

W jaki sposób zrobić optymalizację połączeń?

Za pomocą odpowiednich programów , ALE GDY nie ma potrzeby , się ich nie używa . 

weider91
komentarz
komentarz

Ok,dzięki za pomoc.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.