x-kom hosting

Prawy to lewy a lewy to prawy? [problem z ekranami]

wcisq98
utworzono
utworzono

Witam, gdyż wczoraj doszła moja nowa bestia i także moje 2 monitory. Najpierw był problem, gdyż monitory nie mają wejścia HDMI tylko DVI i 2 jakieś inne a mój komputer ma jedno DVI i jedno HDMI. Ale to rozwiązałem, zakup kabla pomógł. Tak czy inaczej przed kupnem przez jeden dzień działałem na jednym monitorze (prawym). Dzisiaj kupiłem kabelek, podłączyłem drugi, wszystko pięknie, monitor widać, super. Mam myszkę na prawym monitorze no to stwierdzam, że przejadę myszką na lewy monitor i odpalę coś. No i tu pojawił się problem. Gdyż mój komputer uważa, że prawy monitor to lewy a lewy to prawy i jak chcę przejechać na lewy monitor to niestety muszę robić to prawą stroną. Zmieniłem główny ekran na lewy, ale jedyne co się zmieniło to ikonki się przeniosły, tak czy inaczej dalej lewy to prawy a prawy to lewy  :lol2:  Wie ktoś jak pomóc? Z góry dziękuje!  :lama:

tytashiv
komentarz
komentarz

zamien monitory miejscami? :D

wcisq98
komentarz
komentarz

zamien monitory miejscami? :D

Gdybyś zobaczył moje miejsce pracy i jak bardzo męczyłem się z kablami to byś zrozumiał, że szukam sposobu bardziej informatycznego niż fizycznego  :D


Nie ważne, okazało się, że jestem idiotą, dzięki za pomoc i temat do wywalenia :D

bemol911
komentarz
komentarz

Kliknij prawym przyciskiem myszy na pulpicie, wybierz "rozdzielczość ekranu"/"ustawienia ekranu" tam możesz sobie ustawić który monitor jest po lewej stronie a który po prawej.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.